Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася вихідним в елітному кінному клубі, усівшись верхи на коня. Так, артистка змусила коханого чоловіка знімати і фотографувати її з усіх сторін, після чого і сама вирішила поцокати ногами, немов підковами зі словами: "Я схожа на конячку?".

"Вихідний з коханим, це така гармонія і радість!😊❤️ Сонячний день! @ksk_spodkova", - поділилася емоціями Волочкова. Фолловери не змогли прокоментувати побачене, адже хитра балерина приховала таку функцію. Варто зазначити, що артистка досить давно займається верховою їздою, а в минулому році інтригувала шанувальників конем за 500 мільйонів, якого повинні були надіслати до неї з-за океану. Можливо, кінь вирішив добратися своїм ходом, але заблукав по дорозі, бо до знаменитості він так і не доскакав.

View this post on Instagram

Аромат сена, пихтовых и дубовых веников, полевых трав..Возможность полежать после парной на качелях под звездами... Быть любимой и любить-это большое счастье!🙏🏻 Оно ведомо не многим.. Этому дару завидуют многие..От радости моей растягиваю не только связки и #шпагатволочковой , но и удовольствие и осознания и ощущения гармонии! 🙏🏻Отмечать с любимым человеком таинственную и значимую дату гораздо приятнее в комплексе здоровья, нежели в ресторане. Так мне показалось.😉 Берегите любимых!🌺 #анастасияволочкова #волочкова #балерина #баня #россия #мы #радость #отдых

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.