Популярна українська виконавиця, солістка групи "Время и стекло" Надя Дорофєєва зізналася своїм фанатам, що любить порушувати власні табу.

Про це артиска розповіла у власному мікроблозі.

За словами Наді, раніше вона й уявити не могла себе з малюнками на шкірі і в одному з інтерв'ю, що відбулося вісім років тому, негативно висловилася про татуювання. Вона катигорично не розуміла дівчат, які намагаються прикрасити себе подібним чином.

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Зараз Дорофєєва частий гість тату-салонів - на її тілі кілька візерунків пристойних розмірів.

Крім того, співачка не думала про предмети гардероба з леопардовим принтом і ще два місяці тому і в думках не мала купувати такі речі, тепер же вона ділиться знімками в сукні з таким візерунком на своїй сторінці в Instagram.

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

За словами Наді, її прагнення до всього нового побороло табу. Зараз вона готова дивувати фанатів і себе найрізноманітнішими способами.

Дорофєєва підкреслила, що ще навчаючись у школі не любила читати, тепер же вважає години, коли має можливість доторкнутися до книги, безцінними. Прихильники підтримали кумира, зазначивши, що всі люди змінюються, намагаючись відповідати своєму часу і запевнили, Надя Дорофєєва справляється з цим краще за багатьох.

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Нагадаємо, що відома українська співачка, солістка групи "Время и стекло" Надя Дорофєєва часто радує шанувальників новинами свого творчого життя в соціальній мережі Instagram. Останнім часом шанувальники помітили, що Надя захопилася експериментами з волоссям і пошуками власного стилю. І те, й інше в неї чудово виходить.

Нещодавно артистка опублікувала у своєму Instagram нове фото, на якому позує в стильному луці. Надя Дорофєєва зображена сидячою на високому кріслі в дивній майже порожній кімнаті з величезними вікнами і цегляними стінами. 

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Надя Дорофєєва в пляжному образі затьмарила Дубай.

Також портал "Знай.uа" писав, що Надя Дорофєєва дала пораду шанувальникам.