Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася подарунками до дня народження коханця-інкогніто, якого вже понад півроку приховує від очей шанувальників. Так, артистка піднесла чоловікові кульки з його ініціалами, а по всьому будинку розкидала пелюстки троянд. Примітно, що Настя навіть у свято залицяльника змусила його знімати відео-привітання від себе коханої.

"Без романтики і любові я не уявляю своє життя!❤️ І дуже люблю створювати свято! Яке щастя, коли є для кого!!!❤️🌺💃🏼 ", - поділилася радістю Волочкова. Коментарі ж хитра балерина приховала, мабуть, не бажаючи, щоб ще хтось вітав її судженого. Варто зазначити, що хоч Анастасія і намагається приховати особу коханця, фотографуючи його виключно по частинах тіла, фанати давно розкусили артистку. Як виявилося, знаменитість подарувала своє сердечко чеченцю по імені Малік, який працює охоронцем у фітнес-клубі. Також є версія, що Волочкова нахабно відбила нареченого в іншої жінки.

View this post on Instagram

Сенодня день рождения моего любимого человека.❤️ Я так люблю романтику!🙏🏻 И люблю ее устраивать.🌺 Мой дорогой, я люблю тебя и очень дорожу нашими отношениями. 🙏🏻 Пусть эта тайна остается самой прекрасной. 🙏🏻 Не для всех, а для нас!❤️🙏🏻 Дорожу каждым мгновением!🙏🏻 @sharikiaerodizain #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #книги #дом #деньрождения

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.