Учасниця "золотого складу" групи "ВІА Гра", українська співачка і продюсер Надія Мейхер довела, що багатодітні матері можуть мати чудову фігуру. Так, 37-річна Надія Мейхер, вразила своїх шанувальників ідеальним тілом в стильній фотосесії. Спокусливі фото співачки з'явилися на її сторінці в соціальній мережі Instagram.

Так, на фотографії, яка з'явилася на сторінці Надії Мейхер, вона постала на огляд публіки в сміливому образі. Для фотосесії зірка одягла вбрання для занять балетом, і вона відображена у відповідній позиції. На чорно-білій фотографії артистка розтягнулася в незвичайному шпагаті, на ній чорне боді і колготки в сіточку. Її волосся розпущене і трохи розпатланими пасмами спадає на плечі. Надя ніби тягнеться кудись руками, вона не дивиться в камеру, а зображена як би збоку.

View this post on Instagram

Когда-то, очень давно (лет 25 назад), эта девушка мечтала стать балериной 😉 Но не стала)), и естественно не по причине большой наследственности 😄, а потому, что просто НЕ судьба. Зато много другого осуществила и реализовала... (танцовщица(народные танцы )певица, телеведущая, актриса, дизайнер, поэтесса предприниматель...) Так бывает, теряя одну мечту, мы можем реализовать множество других. ОТПУСТИТЬ ЧТОБЫ ОБРЕСТИ... Сколько в этой фразе смысла и неоднозначности. Удачи вам!!!!♥️♠️♥️♠️♥️ #надеждамейхер #занятиябалетом #мечты #судьба #судьбачеловека Foto by: @damir_zhukenov

A post shared by НАДЕЖДА МЕЙХЕР (@nadyameiher) on

У підписі до фото Надія Мейхер розповіла про свої мрії стати балериною. "Колись, дуже давно (років 25), ця дівчина мріяла стати балериною. Але не стала, і звичайно не з причини великої спадковості, а тому, що просто НЕ доля. Зате багато іншого здійснила і реалізувала... (танцівниця – народні танці) співачка, телеведуча, акторка, дизайнер, поетеса підприємець. Так буває, втрачаючи одну мрію, ми можемо реалізувати безліч інших. ВІДПУСТИТИ, ЩОБ ЗНАЙТИ... Скільки в цій фразі сенсу і неоднозначності. Удачі вам! #надеждамейхер #занятиябалетом #мрії #доля #судьбачеловека. Foto by: @damir_zhukenov", - написала артистка.

Шанувальники в захваті від нової фотографії на сторінці Надії Мейхер. Фанати засипають зірку компліментами в коментарях за її образ і сміливість. А багато хто вважає, що їй ще не пізно стати балериною, адже, судячи з фото, всі дані для цього у неї є.

Нагадаємо, розкішна Надія Мейхер спокушає мережу зухвалим образом.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, чарівна Надія Мейхер закохала мережу новою фотосесією.

Також портал "Знай.uа" писав, що Надя Мейхер зачарувала мережу спокусливим фото.