Рано чи пізно улюблені шоу та телепрограми зазнають змін. Скоро кардинальні зміни відбудуться на кулінарному шоу "МайстерШеф". Його покине одна з суддів - Тетяна Литвинова.

Пр це сама Тетяна розповіла в Instagram

"Ось і прийшов час написати його... цей пост.

6 років, 9 сезонів "МастерШеф", 2 сезону "МастерШеф Діти", 1 сезон "МастерШеф Підлітки", фільм "Моя правда" про мене, сотні передач "Все буде добре" і "Все буде смачно", улюблені команди і колеги, сотні учасників Проектів, мільйони глядачів і не тільки на території України, з якими зріднилися і стали справжніми друзями. А ще, це 280 днів в Році або 3360 знімальних годин, плюс 5040 годин в дорозі в павільйони. Це час мого життя, яке було проведено натхненно і з ентузіазмом!

View this post on Instagram

Вот и пришло время написать его... этот пост 6 лет, 9 сезонов Мастер Шеф, 2 сезона Мастер Шеф Дети, 1 сезон Мастер Шеф Подростки, фильм «Моя правда» обо мне, сотни передач «Все буде добре» и «Все буде смачно», любимые команды и коллеги, сотни участников Проектов, миллионы зрителей и не только на территории Украины, с которыми сроднились и стали настоящими друзьями. А ещё, это 280 дней в Году или 3360 съемочных часов, плюс 5040 часов в дороге в павильоны. Это время моей жизни, которое было проведено вдохновенно и с энтузиазмом! И это, как вы поняли, пост о том, что я не буду судьей на Мастер Шеф 9. Все Буде Добре и Все Буде Смачно закрыли. Мой контракт с СТБ закончился и Мы решили его не продлевать. Время идёт, условия меняются, люди и возможности остаются🍀🍀🍀 Благодарю всех причастных к моему профессиональному росту на этом не простом и очень интересном пути. Теперь у меня появилось много времени для создания собственных Проектов, - это прекрасные идеи, стремящиеся наружу и требующие реализации. Я вынашивала их долго и вдохновенно. Сoming soon 🥳 p.s. Готова обсуждать и реализовывать интересные предложения, не стесняйтесь звонить моему агенту, номер в профиле🌞

Популярні новини зараз

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Влад Яма повідомив радісну новину, мріяв довгий час: "Є підозра, що..."

Показати ще

A post shared by Tatyana Litvinova (@tanita_litvinova) on

І це, як ви зрозуміли, пост про те, що я не буду суддею на "Майстер Шеф 9". "Все Буде Добре" і "Все Буде Смачно" закрили. Мій контракт з СТБ закінчився і Ми вирішили його не продовжувати. Час іде, змінюються умови, люди і можливості залишаються Дякую всім причетним до мого професійного зростання на цьому непростому і дуже цікавому шляху", - прокомуентувала своє рішення у пості Литвинова.

Тетяна Литвинова

Також Тетяна додала, що не варто надто засмучуватися, адже вона приготувала шанувальникам новий сюрприз.

"Тепер у мене з'явилося багато часу для створення власних проектів, - це прекрасні ідеї, які прагнуть назовні і вимагають реалізації. Я виношувала їх довго і натхненно", - розповіла вона про плани на найближче майбутнє.

судді проекту

Тепер перед глядачами постала нова задача - розгадати, хто ж займе місце на проекті "МайстерШеф" замість зіркової судді.

Нагадаємо, зірка "МайстерШеф" Єлизавета Глінська поділилась рецептом ідеальної паски.

Як повідомляв портал Знай.ua, на свіжому випуску шоу "МайстерШеф" дві команди повинні здивувати їх своїми десертами.

Також Знай.ua писав про те, що українських школярів чекає "їстівна реформа".