Відомий український провідний, головний редактор чоловічого журналу XXL і новий герой культового проекту "Холостяк" Микита Добринін дуже активно веде свою сторінку в Instagram. Нещодавно знаменитість виклав тепле фото і розповів прихильницям про свої плани. Так, артист пояснив, чому важливо бути корисним людям і порадив все в житті робити щиро.

View this post on Instagram

Лечу по работе в новое приключение. Доброе утро☕️. Не всегда успеваю писать об этом, но часто провожу лекции для студентов университетов, рассказываю о журналисте, о своей работе. Мне нравится делиться знаниями. И не секрет, что самый проверенный способ построить сильное окружение— позволить другим людям вливаться в него и наполнять его интересными событиями. Когда ты по-настоящему начинаешь отдавать, ты чаще и легче получаешь что-либо в ответ. Мне столько пишут после таких встреч! Но это кайф, кайф видеть, как сегодня человек в аудитории, а через пару лет уже ведёт свой и-нет проект✨. А стоило всего увидеться, обсудить и зажечь. Если тебе кто-то на что-то жалуется— выслушай , удели несколько минут своего драгоценного времени. Скорее всего, ты пока не Илон Маск, так что много не потеряешь🙋🏽‍♂️. Но сам заметишь, как круто быть полезным. И спустя время, поверь, люди сами будут отдавать, благодарить. Может быть, ты сам когда-нибудь обратишься к ним за советом, но это уже другое. Ведь главное— делать все искренне. Ты начнешь гордиться собой, а когда ты горд собой— ты уверен в себе, и такому человеку преграды нипочём. — #никитадобрынин #холостяк9 #холостяк #украина #киев

A post shared by Nikita Dobrynin (@nikitadobrynin) on

"Лечу по роботі в нову пригоду.
Добрий ранок☕️. Не завжди встигаю писати про це, але часто проводжу лекції для студентів університетів, розповідаю про журналіста, як про свою роботу.
Мені подобається ділитися знаннями. І не секрет, що самий перевірений спосіб побудувати сильне оточення— дозволити іншим людям вливатися в нього і наповнювати його цікавими подіями. Коли ти по-справжньому починаєш віддавати, ти частіше і легше отримуєш щось у відповідь. Мені стільки пишуть після таких зустрічей! Але це кайф, кайф бачити, як сьогодні людина в аудиторії, а через пару років вже веде свій і-нет проект✨. А варто всього зустрітися, обговорити і запалити. Якщо тобі хтось на щось скаржиться— вислухай , приділи кілька хвилин свого дорогоцінного часу. Швидше за все, ти поки не Ілон Маск, так що багато не втратиш🙋🏽‍♂️. Але сам помітиш, як круто бути корисним. І через час, повір, люди самі будуть віддавати, дякувати.
Може, ти сам коли-небудь повернешся до них за порадою, але це вже інше. Адже головне— робити все щиро. Ти почнеш пишатися собою, а коли ти гордий собою— ти впевнений у собі, і такій людині перешкоди дарма.", - поділився порадою Добринін. Фолловери не пройшли повз: "Бути щирим з самим ✊собою", "Красавчік❤️❤️❤️❤️❤️", "Ти хороший😊підняв настрій своєю Добринською посмішкою😊", "Микита ти суперськи виглядаєш.".

Популярні новини зараз

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Борщем не балують, одна червона ікра, сьомга та яловичина: чим годують нардепів у Раді

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що культовий глянець Forbes опублікував рейтинг молодих мільярдерів. Так, наймолодшим холостяком виявився норвежець, 25-річний Густав Магнус Витзе.

Також завидний «Холостяк» Микита Добринін розкрив таємниці особистого життя і пояснив, чому прийшов на проект.

А ще скандальний російський співак Єгор Крід став об'єктом насмішок в мережі.