Відомий в Україні 33-річний бізнесмен з Грузії Іраклі Макацарія, який був героєм шостого сезону проекту "Холостяк" і шукав в нашій країні наречену, активно веде Instagram і часто тішить шанувальників новими фото. Цього разу власник продакшн-компанії Mag Entertainment  похвалився фанатам, що став гостем двох український премій "Золота Жар-Птиця" і "Золота дзиґа". Як виявилося, на червону доріжку церемоній Іраклі прийшов не один, а в компанії загадкової блондинки.

Так, на фотографіях, які з'явилися в записі грузинського холостяка, він постав на огляд публіки в стильному чорному костюмі з білою сорочкою і тонкою чорною краваткою. Свій образ Іраклі доповнив сонцезахисними окулярами-авіаторами. На червоній доріжці зоряний холостяк з'явився з красивою дівчиною в короткій світлій сукні. У підписі до знімків з церемоній Іраклі Макацарія розповів про ці світські заходи, але не сказав ні слова про загадкову дівчину, з якою прийшов.

View this post on Instagram

Приятно наблюдать, как стремительно в Украине развиваются кинематограф и музыкальное искуство😌 На днях состоялось вручение двух премий - «Золотая Жар-птица» и «Золотая Дзига»! От души поздравляю победителей и всех участиников! Вдохновения и достежения новых вершин - творите и создавайте дальше! А мы с удовольствиям будем наблюдать за дальнейшими работами и новыми видениями искусства 🙏🏻 #iraklimakatsaria #ираклимакацария #maqatsa #redcarpet #georgian

A post shared by Irakli Makatsaria (@maqatsa) on

"Приємно спостерігати, як в Україні стрімко розвиваються кінематограф і музичне мистецтво. Днями відбулося вручення двох премій – "Золота Жар-Птиця" і "Золота Дзиґа"! Від душі вітаю переможців і всіх учасників! Натхнення і досягнення нових вершин – творіть і створюйте далі! А ми з задоволенням будемо спостерігати за подальшими роботами і новим баченням мистецтва", - написав холостяк в підписи до фотографій.

Шанувальники не пройшли повз і почали активно коментувати публікацію Іраклі. Фани в захваті від стильного образу холостяка і засипають його компліментами в коментарях до фото. Багато також обговорюють загадкову красуню. З якою Макацарія прийшла на світський захід.

Нагадаємо, зірка "Холостяка" кинув українських красунь і відправився в Мекку всіх заробітчан.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Іраклі Макацарія став найстильнішим чоловіком України

Також портал "Знай.uа" писав, що зірка "Холостяка" спокушає наречених голим тілом.