Українська виконавиця Настя Каменських, яка зараз виступає під творчим псевдонімом NK, продовжує радувати шанувальників новими піснями і кліпами, а ще фотографіями на своїй сторінці в Instagram. Цього разу українська співачка опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі нове фото, у підписі до якого привітала свій бренд одягу з днем народження.

На фотографії, яка з'явилася в записі Насті Каменських, вона постала на огляд публіки в діловому образі. На фотосесію українська зірка прийшла чорних шкіряних скіні і в небесно-блакитному светрі оверсайз. Її волосся розпущене, а на обличчі легкий макіяж і серйозний вираз. Настя стоїть біля стіни, на якій розвішані ескізи, а один з них тримає в руці. Співачка стоїть як би боком до камери, але повернула до неї голову і дивиться прямо в кадр. У підписі до фотографії Настя Каменських розповіла про свій бренд спортивного одягу.

View this post on Instagram

Happy birthday, dear @nksport_for_you 🥳 ⠀ Друзья, моему бренду одежды #nksport сегодня исполнилось два года 🎉 Я безумно рада, что на своем примере вдохновляю девушек заниматься спортом и очень горжусь тем, что за эти два года нас стало еще больше! Глядя на вас я понимаю, что мы не зря стараемся и так много работаем над каждой моделью 🤗 Кропотливо отбираем самые качественные материалы и разрабатываем новые дизайны🔝🔝🔝⠀ Спасибо вам ❤ #найдисвоюформу

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on

"Happy birthday, dear @nksport_for_you. Друзі, моєму бренду одягу #nksport сьогодні виповнилося два роки. Я дуже рада, що на своєму прикладі надихаю дівчат займатися спортом і дуже пишаюся тим, що за ці два роки нас стало ще більше! Дивлячись на вас, я розумію, що ми не даремно намагаємося і так багато працюємо над кожною моделлю. Ретельно відбираємо найякісніші матеріали та розробляємо нові дизайни. Спасибі вам! #найдисвоюформу", - написала Настя.

Шанувальники не залишилися байдужими і почали активно обговорювати нову публікацію на сторінці Насті Каменських. Фани в захваті від успіхів Насті в дизайнерській справі і вітають її бренд з днем народження. "Яка гарна", "Вітаю", "Ну яка ж Ви гарненька", "Вітаю! Найкращий і улюблений бренд, далі більше", "Чудово. І Ви, і ракурс", "Красива", "Вітаю! Успіхів і процвітання надалі", - пишуть в коментарях до фото.

Нагадаємо, русалка Каменських в міні-бікіні змусила шанувальників помріяти.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Каменських застукали в ніжних обіймах Потапа.

Також портал "Знай.uа" писав, що Настя Каменських порадувала шанувальників новим зухвалим фото.