Відома українська співачка і продюсер Наталя Могилевська, яка була задіяна в проекті "Ліга Сміху", часто ділиться з шанувальниками новинами свого життя і творчості в Instagram. Нещодавно ми розповідали, що артистка кардинально змінила імідж, тепер же вона похвалилася фотографією з відпочинку. Наталія опублікувала пляжне фото, а в підписі до нього пофілософствувала і запросила підписників до діалогу.

На фотографії, яка з'явилася в записі Наталії Могилевської, вона постала на огляд публіки в спокусливому чорному купальнику, лежачи на шезлонгу, мабуть, біля басейну. Наташа відображена в красивій позі, на цьому фото вона демонструє результати схуднення. Багато також зазначили, що зірка здорово погарнішала останнім часом, а відпочинок явно пішов їй на користь. Волосся співачки розпущене, а на обличчі немає макіяжу, вона не дивиться в камеру.

View this post on Instagram

Спасибо морю и отдыху, у меня была возможность хорошо подготовиться к своему будущему тренингу в Харькове. Генеральная мысль следущая: Если ты поступаешь верно, в соответствии со своей природой и предназначением, то и ты и окружающие чувствуют себя хорошо, спокойно и радостно. А если ты чувствуешь обиду, боль, раздражение, « праведный гнев», пустоту и прочее, или если остался конфликт или обиженный тобой человек, то ищи где была твоя ошибка! То есть, если тебе кажется что ты на сто процентов прав, но при этом тебя переполняет гнев и возмущение - то знай, то что тебя возмущает , есть в тебе самом, просто ты пока это плохо видишь. Меня эта мысль спасает в трудных ситуациях. Это канат который вытаскивает из конфликтов и глупых поступков. Я не спокойна - значит есть на что обратить внимание. • Давайте поговорим об этом! Жду ваших примеров и вопросов. До встречи 15 го в Харькове, с теми кто решил прийти ко мне на встречу лично. #родитьсязаново #могилевская #язаведасьостановименя #натальямогилевская #ятанцевала #люблю #тренинг #мастеркласс

A post shared by Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya) on

Популярні новини зараз

"Ще вчора мишей ловив": київський секонд-хенд влип у гучний скандал через підозріле хутро

Двійник заспівав замість Лорак так, що не відрізнить ні Мурат, ні Кіркоров: яскраве відео

На українців чекають нові платіжки за світло: що змінили і кого торкнуться нововведення

Китайські війська увійшли на територію Росії: піхота і важка техніка йдуть без зупинки

Показати ще

У підписі до фото Наталя написала роздуми на цікаву тему. "Спасибі морю і відпочинку, у мене була можливість добре підготуватися до свого майбутнього тренінгу у Харкові. Генеральна думка така: Якщо ти робиш правильно, відповідно до своєї природи і призначення, то і ти і оточуючі відчувають себе добре, спокійно і радісно. А якщо ти відчуваєш образу, біль, подразнення, "праведний гнів", порожнечу і інше, або якщо залишився конфлікт або ображена тобою людина, то шукай де була твоя помилка!

View this post on Instagram

Я очень люблю прозу Эльчинa Сафарли. Была возможность почитать немного на отдыхе. Порадую вас несколькими цитатами. В настроении этого фото: «Жизнь и люди – большой сад цветов. У каждого свои цвет, запах, место, история. Но абсолютно все они любимы солнцем. Тянись к солнцу, Финик, жди его, как бы долго ни лили дожди» «Знаю, ты не вернешься, но я все равно буду любить тебя. Всегда. Там, внутри, где-то между беспокойным сердцем и тугими ребрами, ты заполнил все сияющим светом». «Порой я думаю, что лучше б тебя и не было, и тут же понимаю, что лучше тебя и нет”…» Наслаждайтесь. Всем хорошего вечера. Фото: @a.gridik #натальямогилевская #ятанцевала #могилевская #mogilevskaya #эльчинсафарли #люблю #rixosmoments #rixospremiumseagate

A post shared by Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya) on

Тобто, якщо тобі здається, що ти на сто відсотків правий, але при цьому тебе переповнює гнів і обурення – то знай, те що тебе обурює, є в тобі самому, просто ти поки це погано бачиш. Мене ця думка рятує у важких ситуаціях. Це канат, який витягує з конфліктів і дурних вчинків. Я не спокійна – значить є на що звернути увагу. Давайте поговоримо про це! Чекаю ваших прикладів і питань. До зустрічі 15-го в Харкові, з тими, хто вирішив прийти до мене на зустріч особисто", - написала співачка. Шанувальники не залишили без уваги таку публікацію свого кумира і почали активно коментувати і фото, і пост Наташі.

Нагадаємо, Могилевська шокувала шанувальників дивним захопленням.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Могилевська показала найрідніших.

Також портал "Знай.uа" писав, що Могилевська без спідньої білизни показала "фінальний номер".