Вже кілька днів поспіль не вщухають бурхливі обговорення з приводу передбачуваного весілля Олексія Потапенка і Насті Каменських, яких вже досить довгий час підозрюють у романі. Так, запрошений на свято інсайдер повідомив виданню "Страна", що свято має пройти вже 23 травня у Києві. Втім поки що самі знаменитості неохоче відповідають на запитання журналістів, всіляко ухиляючись від цієї теми.

Так, нещодавно в мережі було опублікуване ймовірне запрошення на весілля Потапа і Насті, зроблене у вигляді білої листівки з намальованим на ній ведмедем і діамантом. На ній не сказано ні про точне місце, ні про час, не вказані також імена, однак є переплетені великі літери – П і К. "Дорогоцінний наш друг! Запрошуємо тебе і твою людину на весілля століття. Збережи для нас дату 23 травня і обов'язково підтверди свою присутність. Нарешті добрий ведмідь знайде свій безцінний камінчик. Давай збережемо це в секреті", – говорить запрошення.

Незвичайна емблема теж вибрана не просто так. Варто нагадати, що коли Потап привітав Настю з днем народження в Instagram, він присвятив їй зворушливий вірш, а в кінці прикріпив emoji з ведмедем і діамантом.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Настя Каменських зробила селфі в дзеркалі і заінтригувала планами на майбутнє. Фанати ж почали гадати, що має статися і обговорювати дивну зачіску артистки.

Також знаменитість виклала новий знімок з Софійської площі у Києві, вбравшись у довге чорне плаття. Фанати ж почали переживати за артистку, адже вона виглядає хворобливо худою.

А ще Каменських поділилася радісною новиною - вона стане однією з членів журі у новому сезоні популярного українського проекту "X-Factor". Фанати ж відзначили, що Настя нагадує їм Анджеліну Джолі.