Скандальна російська телеведуча і світська левиця Ксенія Собчак дуже активно веде сторінку Instagram. Нещодавно знаменитість після Анастасії Волочкової та Ольги Бузової вирушила брати інтерв'ю у не менш скандального Філіпа Кіркорова для свого шоу "Обережно, Собчак!". Так, артист люб'язно показав Ксенії свій розкішний будинок і вперше провів в гігантську гардеробну, вразивши кількістю взуття і епатажних вбрань.

View this post on Instagram

Жизнь разделилась на ДО посещения гардеробной @fkirkorov и ПОСЛЕ. До этого я считала себя шопоголиком и человеком , у которого дома огромная 50 метровая гардеробная. Теперь первой из журналистов побывав в гардеробной Короля я знаю ,что я просто жалкий и дешевый нищеброд😂😂 На самом деле ,кроме #завистьзависть у нас состоялся умный и интересный разговор. Узнать больше про султана Брунея, шахматы Путина и про то,на кого ,по мнению Фили, мечтал бы нассать Пригожин вы можете прямо сейчас на моем ютюб канале. Ссылка в профиле

A post shared by Ксения Собчак (@xenia_sobchak) on

"Життя поділилося на ДО відвідування вбиральні @fkirkorov і ПІСЛЯ. До цього я вважала себе шопоголіком і людиною , у якої вдома величезна 50 метрова гардеробна. Тепер першою з журналістів побувавши у вбиральні Короля я знаю ,що я просто жалюгідний і дешевий нищук😂😂
насправді ,крім #завистьзависть у нас відбулася розумна і цікавий розмова. Дізнатися більше про султана Брунею, шахи Путіна і про те,на кого ,на думку Філі, мріяв би нас*яти Пригожин ви можете прямо зараз на моєму ютюб каналі.", - подлилась емоціями Собчак.

Фолловери не пройшли повз: "Я подумав ви на ринку", "Нічого собі Кері Бредшоу))", "Виглядає як китайський магазин😂", "Хворі люди", "Не дарма в народі є поняття «кіркоровщина» - несмак, яскравість, циганщина та інший Філіп Пляйн з величезними лейбаками скрізь.", "Покажу цю фотографію чоловіка коли знову скаже що у мене багато взуття🤔😂", "Ця вбиральня - діагноз. І до психіатра не ходи.", "Яке убозтво( . Навіщо стільки? Далеко несвіжий вже дядько хоче причепуритися. Підсумок-клоун. І хто його королем назвав(.?", "Я подумала це ринок 😆".

Раніше "Знай.uа" писав, що чоловік Собчак зробив серйозне визнання з приводу сексуальної орієнтації.

Також малолітнього сина Собчак застукали в обіймах відомої моделі.