Популярна українська співачка і актриса Оля Полякова, яка відома також як Суперблондинка, активно веде свій профіль Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася розкішною серією знімків з Всеукраїнського туру "Королева Ночі", показуючи не тільки ідеальну фігуру, але і найепатажніші сценічні костюми. Так, артистка підрахувала, що вже встигла виступити в 10 містах, трепетно подякувавши відданим шанувальникам.

View this post on Instagram

Позади 10 городов, 15 концертов, наполненных теплом и любовью! 🙌🏻 И я совершенно уверена, что у меня самые лучшие зрители! Дважды, трижды, а то и четыре раза подряд дарить праздник в некоторых городах - это счастье! Столько цветов и улыбок! Благодарю каждого, кто уже посетил шоу "Королева Ночи", за этот незабываемый приём. Наш Всеукраинский тур продолжается: 19 мая - Сумы 20 мая - Полтава (дополнительный) 3 июня - Винница 4 июня - Житомир 7 июня - Днепр 9 июня - Запорожье 10 июня - Бердянск 11 июня - Мариуполь До встречи в вашем городе! #оляполякова #туркоролеваночи #шоукоролеваночи @fayniy @yarik.malashenko @naumenkovalentin @horai.serhii @arturgrebenshchikov @tatiana_ignatsi @melanich_katerina @yusipey_vv @anastasiiaslynko @arina.gavrikova @alexandr.tregub.composer @mikeyasinsky @vasynovich @katekhoteeva @ezhov_maksim_ @maksleonov212 photos by @ostrohliad

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on

"Позаду 10 міст, 15 концертів, наповнені теплом і любов'ю! 🙌🏻 І я абсолютно впевнена, що у мене найкращі глядачі! Двічі, тричі, а то й чотири рази поспіль дарувати свято в деяких містах - це щастя! Стільки квітів і посмішок! Дякую кожному, хто вже відвідав шоу "Королева Ночі", за цей незабутній прийом. Наш Всеукраїнський тур триває:

19 травня - Суми
20 травня - Полтава (додатковий)
3 червня - Вінниця
4 червня - Житомир
7 червня - Дніпро
9 червня - Запоріжжя
10 червня - Бердянськ
11 червня - Маріуполь

До зустрічі у вашому місті!", - поділилася емоціями Полякова. Фолловери не пройшли повз: "Кохана❤️ вам спасибі!😘", "Олю, ти як завжди прекрасна 😍😍💖", "Супер!!!!⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐🌍🌍🌍🌏🌏🌏🌍🌎🌎🌎🌎", "Яка ви трудяга 🔥🔥🔥", "Ви чудові 🤗🤗Удачі вам! Коли небудь я обов'язково побуваю на вашому концерті ☺", "Будь-який номер з шоу, прикрасив би Євробачення 🤩🤩🤩".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Оля Полякова разом з Лесею Нікітюк взяли участь у показі дизайнера Андре Тана в рамках Ukrainian fashion week.

Також знаменитість зробила селфі з дуже помітним концертним макіяжем, проте далеко не всім він припав до смаку. 

А ще артистка в Одесі показала ідеальну фігуру в білому купальнику і зізналася, що відпочиває з подружкою, але здається, подружка була погано підготовлена до літа і не поголила ноги.