Українська виконавиця Настя Каменських, яка зараз виступає під творчим псевдонімом NK, продовжує радувати шанувальників новими піснями і кліпами, а ще фотографіями на своїй сторінці в Instagram. Цього разу українська співачка опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі нове фото, яким вбила на повал фоловерів.

На фотографії, яка з'явилася в записі Насті Каменських, вона постала на огляд публіки в сліпучо-білому костюмі з таким же білим топом, який злегка оголив зону декольте. Її волосся розпущене і трохи розпатлане, а на обличчі легкий природний макіяж. Артистка відображена сидячи на білому стільці з ноутбуком на колінах, вона з посмішкою на обличчі дивиться в камеру. У підписі до цієї фотографії Настя Каменських розповіла про свої плани на літо.

View this post on Instagram

Каждый день –– это вдохновение и мотивация для новых достижений, согласны? А если составить подробный план, то действовать будет легче. Я вот составила свой ob-do список со своими челленджами, которые #обіцяюзаліто исполнить: ⠀ –– прочесть три книги на иностранных языках, которыми владею 📚; –– побывать на концерте одного из любимых исполнителей 🎶; –– выделять несколько дней в месяц только для себя и семьи 💑; –– больше времени кататься на самокате или велосипеде: минимум раз в неделю совершать прогулки на них 🚲; –– заняться йогой 🧘‍♀; –– научиться даже в рабочем режиме находить время на себя 💆; –– создать еще один хит на иностранном языке, который покорит слушателей у нас и за океаном 🎤. ⠀ Обязательно буду делиться с вами своими достижениями! Присоединяйтесь и вы к челленджу #обіцяюзаліто и делитесь результатами. ⠀ Для этого нужно: ✅ сделать пост с летним фото и рассказать о своих смелых целях; ✅ добавить хэштег #обіцяюзаліто; ✅ добавить в пост эмоджи👌🏻; ✅ подписаться и тегнуть @ob_do_promo_ua: все подробности о конкурсе вы узнаете именно там. ⠀ Мы с o.b.®️ поддержим вас на пути к самосовершенствованию и будем мотивировать. Решись на большее! Do or No?

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on

"Кожного дня – це натхнення і мотивація для нових досягнень, згодні? А якщо скласти докладний план, то діяти буде легше. Я ось склала свій ob-do список зі своїми челенджами, які #обіцяюзаліто виконати:

– прочитати три книги на іноземних мовах, якими володію;
– побувати на концерті одного з улюблених виконавців;
– виділяти декілька днів на місяць тільки для себе і сім'ї;
– більше часу кататися на самокаті або велосипеді: мінімум раз на тиждень здійснювати прогулянки на них;
– зайнятися йогою;
– навчитися навіть в робочому режимі знаходити час на себе;
– створити ще один хіт іноземною мовою, який підкорить слухачів у нас і за океаном.⠀

View this post on Instagram

Одна из важных задач для меня –– вдохновлять вас и мотивировать на новые свершения. Поэтому мы с брендом o.b. продолжаем челлендж, который поможет вам стать ближе к своей мечте! Начинайте готовить свои цели на лето, ведь #обіцяюзаліто стартует уже очень скоро! И помните, какое бы не было время года, суток или период в жизни –– не откладывайте на завтра, ставьте масштабные задачи и идите к ним, начиная прямо с этого момента! А мы с @ob_do_promo_ua вам в этом поможем. Я уже готовлю свой список смелых целей #обіцяюзаліто, а вы?👌

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on

Обов'язково буду ділитися з вами своїми досягненнями! Приєднуйтесь і ви до челенджу #обіцяюзаліто та діліться результатами.

Для цього потрібно:

✅ зробити пост з літнім фото і розповісти про свої сміливі цілі;
✅ додати хештег #обіцяюзаліто;
✅ додати в пост емоджі;
✅ підписатися і тегнути @ob_do_promo_ua: всі подробиці про конкурс ви дізнаєтеся саме там.

Ми з o.b.®️ підтримаємо вас на шляху до самовдосконалення і будемо мотивувати", - написала Настя Каменських.

Як повідомляють українські ЗМІ, вже 23 травня відбудеться таємне весілля Насті Каменських і її колеги і друга Олексія Потапенка. Схоже, саме після весілля артистка займеться виконанням задуманого.

Нагадаємо, русалка Каменських в міні-бікіні змусила шанувальників помріяти.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Каменських застукали в ніжних обіймах Потапа.

Також портал "Знай.uа" писав, що Настя Каменських порадувала шанувальників новим зухвалим фото.