Співачка Настя Каменських, яка у всіх на слуху через весілля, порадувала фанатів новим знімком в Instagram.

Каменських привітала батька з 80-річчям.

Каменських
Каменських

"Тату, ми тебе з мамою дуже любимо", – говорить підпис під знімком

Фанати були здивовані через інше. Фолловери активно стали писати Каменських про те, що її батько схожий на голлівудського актора.

"Твій тато – Ентоні Хопкінс?", "Копія Хопкінса", "Ого! Як на Ентоні Хопкінса схожий", – писали фанати.

Варто нагадати, що Українська виконавиця Настя Каменських, яка зараз виступає під творчим псевдонімом NK, продовжує радувати шанувальників новими піснями і кліпами, а ще фото на своїй сторінці в Instagram. Цього разу українська співачка опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі нове фото, яким вбила на повал фоловерів.

На фотографії, яка з'явилася в записі Насті Каменських, вона постала на огляд публіки в сліпучо-білому костюмі з таким же білим топом, який злегка оголив зону декольте. Її волосся розпущене і трохи розпатлане, а на обличчі легкий природний макіяж. Артистка відображена сидячи на білому стільці з ноутбуком на колінах, вона з посмішкою на обличчі дивиться в камеру. У підписі до цієї фотографії Настя Каменських розповіла про свої плани на літо.

View this post on Instagram

Каждый день –– это вдохновение и мотивация для новых достижений, согласны? А если составить подробный план, то действовать будет легче. Я вот составила свой ob-do список со своими челленджами, которые #обіцяюзаліто исполнить: ⠀ –– прочесть три книги на иностранных языках, которыми владею 📚; –– побывать на концерте одного из любимых исполнителей 🎶; –– выделять несколько дней в месяц только для себя и семьи 💑; –– больше времени кататься на самокате или велосипеде: минимум раз в неделю совершать прогулки на них 🚲; –– заняться йогой 🧘‍♀; –– научиться даже в рабочем режиме находить время на себя 💆; –– создать еще один хит на иностранном языке, который покорит слушателей у нас и за океаном 🎤. ⠀ Обязательно буду делиться с вами своими достижениями! Присоединяйтесь и вы к челленджу #обіцяюзаліто и делитесь результатами. ⠀ Для этого нужно: ✅ сделать пост с летним фото и рассказать о своих смелых целях; ✅ добавить хэштег #обіцяюзаліто; ✅ добавить в пост эмоджи👌🏻; ✅ подписаться и тегнуть @ob_do_promo_ua: все подробности о конкурсе вы узнаете именно там. ⠀ Мы с o.b.®️ поддержим вас на пути к самосовершенствованию и будем мотивировать. Решись на большее! Do or No?

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on

"Кожного дня – це натхнення і мотивація для нових досягнень, згодні? А якщо скласти докладний план, то діяти буде легше. Я ось склала свій ob-do список зі своїми челленджами, які #обіцяюзаліто виконати

Нагадаємо, Каменських розповіла, кого точно не запросить на весілля

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Напівголій Каменських зробили "гаряче"

Також "Знай.ua" писав про те, що Каменських захопила новим відео перед весіллям з Потапом