Популярна українська співачка і актриса Оля Полякова, яка відома також як Суперблондинка, активно веде свій профіль Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася спільним знімком з менеджером Артемом, трепетно привітавши його з днем народження. Так, артистка зізналася, що просто не може без підтримки цього чоловіка, назвавши його "робочим чоловіком" і відзначивши, що з ним забуває навіть про своїх дітей.

View this post on Instagram

Артемушка , @fayniy ! С днём рождения! Ну шо полет нормальный? 😂 на втором фото ты сзади ))) и мне хорошо!))) спокойно , надежно, настолько что я забываю где мой телефон, очки , документы, дети😂.., потому, что ты мой тыл, опора, и я без тебя уже абсолютно точно не могу! Мой рабочий муж😂😂😂любимый! Будь обязательно здоров, любим, необходим, счастлив, богат и знаменит! И конечно эгоистичная я , хочу что бы ты всегда был рядом, ведь я счастлива с тобой!😘😘😘😘😘😘

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on

"Артьомушка , @fayniy ! З днем народження! Ну шо політ нормальний? 😂 на другому фото ти ззаду ))) і мені добре!))) спокійно , надійно, настільки що я забуваю де мій телефон, окуляри , документи, діти😂.., тому, що ти мій тил, опора, і я без тебе вже абсолютно точно не можу! Мій робочий чоловік😂😂😂коханий! Будь обов'язково здоровий, необхідний, щасливий, багатий і знаменитий! І звичайно егоїстична я хочу що б ти завжди був поруч, я щаслива з тобою!😘😘😘😘😘😘", - поділилася емоціями Полякова. Фолловери взялися коментувати: "Оля це ваш чоловік ??", ""робочий чоловік", а той що раніше був поламався?", "Запальничка!!!", "Креативно, 👍👍👍👍", "Красиві🤩", "Ох вже ці ноги!!!", "Прям як статуя", "Шикарна👏👏👏", "Пісець тепер Артьомушке)) від чоловіка))".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Оля Полякова разом з Лесею Нікітюк взяли участь у показі дизайнера Андре Тана в рамках Ukrainian fashion week.

Також знаменитість зробила селфі з дуже помітним концертним макіяжем, проте далеко не всім він припав до смаку. 

А ще артистка в Одесі показала ідеальну фігуру в білому купальнику і зізналася, що відпочиває з подружкою, але здається, подружка була погано підготовлена до літа і не поголила ноги.