Відомий український телеведучий і шоумен Анатолій Анатоліч дуже активно веде свій профіль в Instagram. Так, нещодавно знаменитість виклав квиток скандальної авіакомпанії МАУ, якому яро показує середній палець. Як виявилося, артист потрапив в серйозну халепу і не зміг вилетіти з Кишинева, Молдова, до Києва, тому йому довелося добиратся до Одеси на таксі. Варто відзначити, що Анатолій грозиться подати до суду на авіакомпанію.

View this post on Instagram

🚫Важно! Я очень редко летаю МАУ, потому что искренне считаю эту компанию абсолютно убогой. С удовольствием готов об этом говорить как можно чаще. Сегодня например я с билетом на руках уже не смог попасть в самолет, потому что мой билет оказался не в приоритете перед группой пассажиров которые летят с пересадкой. Это третий случай когда я с билетом этой шарашкиной конторы оказываюсь в подобной ситуации. Первый раз, когда я летел в Днепр пару лет назад, вести одно важное мероприятие, меня все же посадили в самолет по звонку. В итоге я летел на месте для стюардессы Второй раз когда я попал в "перепродажу" мне повезло, и два человека не попали на рейс, и мне чудом досталось место в самолете. И вот третий раз не повезло. @fly_uia вы не профессионалы, и в данном случае, когда я в Молдове оказываюсь в ситуации, когда вы, компания с названием Украинские посылаете меня, человека с паспортом Украины нахер, вы еще и мудаки. Искренне желаю вам скорее закрыться и не позорить имя моей страны. И да, я подам на вас в суд. И даже готов потратить на это деньги и время. #МАУ И важно это не потому что я в чужой стране, и я потерял кучу денег, потому что у меня важная съёмка в Киеве, и не потому что я хочу попасть к своим детям и провести с ними единственный выходной, и не потому что сейчас я поеду на такси в Одессу, чтобы от туда как-то добираться в Киев, важно это потому что у МАУ это может случится с каждым.

A post shared by Анатолій Анатоліч 📍 (@anatoliyanatolich) on

"🚫Важливо!
Я дуже рідко літаю МАУ, тому що щиро вважаю цю компанію абсолютно убогою. Із задоволенням готовий про це говорити якомога частіше.
Сьогодні, наприклад, я з квитком на руках вже не зміг потрапити в літак, тому що мій квиток виявився не в пріоритеті перед групою пасажирів, які летять з пересадкою.
Це третій випадок, коли я з квитком цієї шарашкіної контори опиняюся в подібній ситуації.
Перший раз, коли я летів у Дніпро пару років тому, вести один важливий захід, мене все ж посадили в літак по дзвінку. У підсумку я летів на місці для стюардеси
Другий раз коли я потрапив в "перепродаж" мені пощастило, і дві людини не потрапили на рейс, і мені дивом дісталося місце в літаку.
І ось третій раз не пощастило.
@fly_uia ви не професіонали, і в даному випадку, коли я в Молдові опиняюся в ситуації, коли ви, компанія з назвою Українські посилаєте мене, людину з паспортом України нахер, ви ще й мудаки.
Щиро бажаю вам швидше закритися і не ганьбити ім'я моєї країни.
так, я подам на вас в суд. І навіть готовий витратити на це гроші і час.
#МАУ. І важливо це не тому що я в чужій країні, і я втратив купу грошей, тому що у мене важлива зйомка в Києві, і не тому що я хочу потрапити до своїх дітей і провести з ними єдиний вихідний, і не тому що зараз я поїду на таксі в Одесу, щоб звідти якось добиратися в Київ, це важливо тому що у МАУ це може трапитися з кожним.", - виплеснув емоції Анатоліч. Варто зазначити, що думки фоловерів розділилися, і багато хто почали обговорювати і сперечатися на цю тему.

Популярні новини зараз

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Ірина Білик після розлучення з Ахмадовим нагадала про важливу істину: "Не кохай, як не віриш.."

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Настя Каменських зробила селфі в дзеркалі і заінтригувала планами на майбутнє. Фанати ж почали гадати, що має статися і обговорювати дивну зачіску артистки.