Останніми днями про одруження Віктора Павліка з новою обранницею заголовками рясніють багато ЗМІ. 25-річна піар-директор артиста Катерина Репяхова справді наречена Віктора Павліка. Журналісти програми "Ранок з Україною", яка виходить на каналі "Україна", телефоном зв’язались із дівчиною, щоб дізнатися, чи це правда.

"Ні, весілля, звичайно, не планується. Це хтось придумав все. Мені телефонують, вітають з весіллям. Навіщо таке робити, якщо навіть близько ніколи взагалі не було такої розмови", – зазначила ексклюзивно в ефірі "Ранку з Україною" кохана Віктора Павліка, Катерина Репяхова.

Віктор Павлік і його кохана Катя

Свої 3-річні стосунки з молодою дівчиною 54-річний Віктор Павлік не коментує ніяк. Натомість Катерина їх ніяк і не приховує. У своєму Instagram-акаунті вона постійно публікує спільні фотографії з коханим.

"Звичайно, ми з Віктором вже дуже давно разом. Ми знаємо, хто ми є один одного, так що це в принципі найголовніше для нас", – розповіла в інтерв'ю каналу "Україна" дівчина.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес показав кадри потрапляння бомби у Кременчуці, та потрапив у бан Instagram: "Просто дуже болить" Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Віктор Павлік і його кохана Катя

Але тепер для Віктора є привід подумати про четвертої весіллі.

"Нам штамп у паспорті поки не потрібен. Я не знаю, може тепер ми вже й подумаємо про все це, якщо пішла така жара", – зізналася кохана Віктора Павліка.

Віктор Павлік і його кохана Катя

Нагадаємо, юна коханка Віктора Павліка розлютила мережу фото з відпочинку: залишиться на самоті.

Раніше Знай.ua повідомляв, українців напали на Полякову, Павлика і інших співочих депутатів у Раді.

Також Знай.ua писав, Лоліту знайшли в кущах з одним.