Відома українська співачка Ірина Білик поскандалила з суддею шоу "Танці з зірками" Катериною Кухар в мережі. Причиною конфлікту стала критика в бік екс-чоловіка Білик Дмитра Дікусара, який брав участь у шоу в парі з Вікторією Булітко.

Так, Кухар виклала пост зі словами: "Я сьогодні з захопленням спостерігала за іншою Булітко. І нарешті забула про Ірину Білик".

У відповідь на це відома співачка опублікувала пост, в якому жорстко розкритикувала балерину.

View this post on Instagram

Как то я с вами говорила о self-made woman и забыла одну главную вещь: делиться опытом так же важно, как и не опускаться до «летающих табуреток» на сцене центральных каналов. Особенно, если из большого искусства ты уходишь в шоу-биз, вдвойне когда тебя за это начинают презирать коллеги и дело тут не в противном голосе😉 Женщин, которые вызывают в профессиональной тусовке просто тонны ненависти заботливо греют у себя на груди национальные СМИ, потому что даже предательство профессии и профессиональная несостоятельность - это рейтинг, а не то, что эти женщины могли бы о себе подумать. Хочу просто заметить, что когда все, что остается у центрального канала это плохо говорящие балерины, потерявшие признание коллег и любовь публики, компенсировать данные прискорбные вещи с помощью моего имени просто дно. Вам, как приме-балерине в далеком прошлом неоднократно намекала аудитория многих артистов: не надо так, не унижайте себя ненавистью к более успешным. И не ставьте, пожалуйста, в неловкое положение прекрасную и харизматичную пару, партнером в которой является мой бывший муж. Мне не жалко своего имени, раз уж вам больше не на чем хайпить, но давайте просто вспомним кто есть кто 😉

Популярні новини зараз

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Вікторія Смеюха і Слава Камінська з "НеАнгелів" попрощалися з українцями: зробили це востаннє

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшлися по червоній доріжці: зразкова пара

Олена Кравець з "Кварталу 95" з нетерпінням чекає на зміни: "Виклик для мене"

Показати ще

A post shared by Ирина Билык (@bilyk_iryna) on

"Так то я з вами говорила про self-made woman і забула одну головну річ: ділитися досвідом так само важливо, як і не опускатися до "літаючих табуреток" на сцені центральних каналів. Особливо, якщо з великого мистецтва ти йдеш в шоу-біз, подвійно коли тебе за це починають зневажати колеги і справа тут не в іншому голосі. Жінок, які викликають у професійній тусовці просто тонни ненависті дбайливо гріють у себе на грудях національні ЗМІ, тому що навіть зрада професії і професійна неспроможність - це рейтинг, а не те, що ці жінки могли б про себе подумати. Хочу просто примітити, що коли все, що залишається у центрального каналу - це балерина, що втратила визнання колег і любов публіки, компенсувати дані прикрі речі за допомогою мого імені, просто дно. Вам, як примі-балерині в далекому минулому неодноразово натякала аудиторія багатьох артистів: не треба так, не принижуйте себе ненавистю до більш успішних. І не ставте, будь ласка, у незручне становище прекрасну і харизматичну пару, партнером якої є мій колишній чоловік. Мені не шкода свого імені, раз вже вам більше ні на чому хайпити, але давайте просто згадаємо хто є хто", - написала вона.

У відповідь на це Катерина Кухар написала пост, в якому зізналася, що завжди поважала талант Білик і запросила її на свій спектакль.

View this post on Instagram

Ирина, @bilyk_iryna Добрый вечер! Упоминая Вас в таком рейтинговом шоу, я отдавала Вам дань уважения. Для меня Вы незабываемая певица. И мне очень жаль, что Вы этого не поняли... ⠀ В юности я с большим удовольствием проникалась Вашими песнями, с радостью наблюдала бы и сейчас Ваш музыкальный творческий путь. ⠀ После Вашего обращения, (мне было непонятно, почему Вы не обратились ко мне напрямую, хотя бы через отметку), сложилось впечатление, что этот текст написал кто-то за Вас. ⠀ Я уверена, что Вы душевная и мудрая женщина. ⠀ Оставаясь в большом искусстве, приглашаю Вас в Национальную Оперу Украины, на свой спектакль — «Жизель», надеюсь, это вдохновит Вас на новое музыкальное творение! ⠀ Всего самого доброго!

A post shared by Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official) on

Нагадаємо, схудла Білик похвалилася фігурою в екстра-міні.

Як повідомляв портал "Знай.ша", Білик з болем у серці згадала найріднішого чоловіка.

Також "Знай.uа" писав, Ірина Білик в епатажному образі зробила приємно фанатам, а ті просять ще.