Російська співачка Юлія Плаксіна, яка брала участь в українському "Х-фактор", виступила на окупованих територіях "ЛДНР" на День вчителя. При цьому перед виступом у своєму профілі в Instagram вона вирішила висловитися про те, що "у музики немає політики".

"Отримую велику кількість повідомлень про те, чому ж ми, співаки і музиканти, вибираємо ворожу територію для виступів! Продовжую відповідати, дорогі мої люди, слухачі, шанувальники! У музики немає політики, музику люблять усі, вона життєво необхідна всім нам! Це прекрасно, коли музика об'єднує і руйнує кордони наших засмічених думок! Я за музику і мир", — написала вона і додала.

View this post on Instagram

Очень прискорбно, когда политика, м*ть ее, делит людей, ограничивает мышление и сталкивает лбами единый народ! Еду на гастроли в Луганск и Донецк! Получаю большое количество сообщений о том, почему же мы, певцы и музыканты, выбираем вражескую территорию для выступлений! Продолжаю отвечать, дорогие мои люди, слушатели, почитатели! У музыки нет политики, музыку любят все, она жизненно необходима всем нам!! Это прекрасно, когда музыка объединяет и разрушает границы наших засорённых мыслей! У нас, певцов, есть своя добрая миссия, свой правильный посыл Вам - это проникать своей музыкой в самое сердце, в самую душу!! Главное только это! А политики сами разберутся, надеюсь... Можно много рассуждать на эту тему, но ведь мы, простые люди, до конца не знаем, как оно там происходит, а главное ЗАЧЕМ это вся грязь нужна! Я за музыку и МИР! Будьте добрее! Только ВМЕСТЕ мы сила! Держимся!! #музыка #музыканассвязала #музыкасила #сила #силаволи #музыкавнеполитики #добро #мир #мирвовсеммире #будьтесчастливы #юлияплаксина #концерт #гастроли #люблюсвоюработу #нувыдержитесьтам #familymafia #plaksina

A post shared by ЮЛИЯ ПЛАКСИНА (@plaksinaofficial) on

Популярні новини зараз

Бойовики "ЛНР" проїхалися на танку по кладовищу, зруйновано десятки могил: "Дивуватися нічому"

Українцям з 1 липня підвищать пенсії: кому і скільки доплатять

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Натовп "безмасочників" і відсутність дистанції: Онуфрій влаштував у Харкові антикарантинну літургію

Показати ще

Крім того, Плаксіна додала досить стандартні думки про те, що "політики самі розберуться" і що "ми, прості люди, до кінця не знаємо, як воно там відбувається".

У коментарі під постом співачки розвилась палка дискусія. Користувачі писали, що Юлія неправа, адже важко уявити, щоб під час Другої світової війни радянська співачка відвідувала нацистську Німеччину. Вони також стверджують, що не можна залишатися поза політикою, приїжджаючи на окуповані території.

Нагадаємо, Melovin дав слушну пораду занадто відкритим людям.

Раніше Знай.ua повідомляв, учасниця "Х-фактора" хотіла підкупити Данилко поцілунками.

Також Знай.ua писав, учасника "Голосу країни" після перемоги накрила важка депресія.