У мережі оприлюднили фотографії з Європейського медичного центру на Рубльовці, де нібито проходить реабілітацію відома актриса і зірка серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасія Заворотнюк.

Так, за інформацією "Обозревателя", у цій клініці є кілька видів палат — звичайні і для багатих пацієнтів. Ці кадри показують, що в медичному центрі є різноманітні тренажери, масажні столи, а також басейни. Реабілітація онкохворих там проводиться після закінчення основного лікування, так і між курсами променевої та хіміотерапії.

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на п'ятницю 15 листопада: наповніть дім гучним сміхом

Вдівець Фріске Шепелєв готується до весілля: красуня-наречена і деталі

Заворотнюк втратила останній шанс на порятунок, "Моїй прекрасній няні" радять готуватися до найгіршого

В окупованому Криму катастрофа: страшна стихія накрила півострів, тисячі людей в небезпеці

Показати ще

Нагадаємо, що у відомого російського актора, режисера і головного героя серіалу "Моя прекрасна няня" Сергій Жигунов забрали квартиру.

Як повідомляв портал Знай.ua, близькі актриси Анастасії Заворотнюк нарешті порушили мовчання і спростували дані про тяжкий стан здоров'я знаменитості.

Також портал Знай.ua писав, що колишній цивільний чоловік та колега онкохворий Анастасії Заворотнюк, Сергій Жигунов втратив свою московську квартиру. Причиною називають борги перед волгоградським банком.