Популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна не так давно запустила свій проект на YouTube під назвою "Іспит на відвертість". В цьому шоу телезірка бере інтерв'ю у відомих особистостей. Так, серед гостей Маші був Вакарчук, Горбунов, Никитюк, Притула, Джамала та багато інших. Але в цей раз до Єфросиніної прийшов харизматичний телеведучий Володимир Остапчук.

Так, за словами Маші у підписі до відео, інтерв'ю з Вовою записувалося тиждень тому, і він ні словом не обмовився про розлучення з дружиною. Як виявилося, журналісти дізналися про розлучення з інформації на сайті суду, а незабаром телеведучий прокоментував і підтвердив це. "Ця розмова відбулася тиждень тому. @vova_ostapchuk проходив #Іспит на відвертість настільки нахабно і відкрито, що вчорашня новина про те, що вони з дружиною вирішили покласти край їх шлюбу, досі здається мені чиїмось невдалим жартом!", - каже Марія і пропонує подивитися її інтерв'ю з Остапчуком.

View this post on Instagram

Этот разговор состоялся неделю назад. @vova_ostapchuk проходил #Экзамен на откровенность настолько лихо и открыто, что вчерашняя новость о том, что они с женой решили положить конец из браку, до сих пор кажется мне чьей-то неудачной шуткой! Никто из нашей Команды, ни в одном его слове во время нашей беседы, не мог даже намёк уловить на подобные намерения Владимира... Но сейчас, заливая это видео на свой ютьюб канал, я пересмотрела его ещё раз, и поняла, что некоторые моменты можно теперь воспринять по-другому... В любом случае, это самое свежее интервью Владимира Остапчука ... ещё в статусе женатого мужчины... Ссылка в шапке профиля #инджой

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

Популярні новини зараз

У "Дизель Шоу" розповіли про успіхи актриси, що замінила загиблу Поплавську

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

Українцям показали, що не так із сучасним ЗНО: ваші діти втікатимуть на заробітки до Польщі

Пішов з життя зірка "Битви екстрасенсів" – був одним з перших

Показати ще

Нагадаємо, гаряча Маша Єфросиніна показала "полуничку" з чоловіком.

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що анорексична Єфросиніна виклала нові фото, фанати в паніці.

Також портал "Знай.иа" писав, що Єфросиніна взяла участь у "Міс Україна", але приз віддали іншій.