Популярна російська актриса Анастасія Заворотнюк не раз допомагала дітям з важким недугом, коли вони потребували її підтримки. Всім нужденим зірка серіалу "Моя прекрасна няня" дарувала позитивні емоції і виконувала дитячі мрії. Заворотнюк зустрічалася з малюками, адже терапія позитивними емоціями дійсно давала свої результати.

Про це повідомляє на своїй сторінці в Instagram podderzhka_azavorotnyuk.

Деякі "діти", яким свого часу допомогла Анастасія, вже зовсім виросли, впоралися з хворобою і повернулися до нормального життя. Тепер вони з різних куточків світу відгукуються, щоб поділитися своїм теплом з відомою актрисою.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

"Вони хочуть поділитися своїм теплом, як колись Настя ділилася з ними своїм і вселяла впевненість у тому, що все буде добре. Спасибі, ми любимо і пам'ятаємо абсолютно кожного!" йдеться в повідомленні

Популярні новини зараз

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Також пише багато людей, які переживають зараз те ж саме, що і Заворотнюк:

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

"Дивовижні люди, яким у своїй такій непростій ситуації вистачає душі, щоб співпереживати іншим. Ми не просто вам вдячні, ми читаємо ваші історії і молимося за вас так само, як ви за нас. Ми знаємо, розуміємо і відчуваємо однаково. Тому, будь ласка, видужуй швидше, нехай у нас все вийде!"

View this post on Instagram

У Насти в жизни была не одна история, когда в ее поддержке нуждались заболевшие тяжелым недугом дети. Они мечтали встретиться с любимой актрисой, - это было очень важно, чтобы поверить в чудо и психологически нацелиться на выздоровление. Терапия положительными эмоциями действительно давала свои результаты. Сегодня некоторые из этих "детей" - совсем уже взрослые люди, которые сумели справится с болезнью и вернуться к нормальной благополучной жизни. И они теперь откликаются из разных уголков страны, хотят поделиться своим теплом, как когда-то Настя делилась с ними своим и вселяла уверенность в том, что все будет хорошо. Спасибо, мы любим и помним абсолютно каждого! А ещё пишут те, кто борется с болезнью прямо сейчас. Удивительные люди, которым в своей такой непростой ситуации хватает души, чтобы сопереживать другим. Мы не просто вам благодарны, мы читаем ваши истории и молимся за вас так же, как вы за нас. Мы знаем, понимаем и чувствуем одинаково. Поэтому, пожалуйста, выздоравливайте скорее, пусть у нас всех все получится!

A post shared by Поддержка Анастасии Заворотнюк (@podderzhka_azavorotnyuk) on

Як повідомляв Знай.ua, донька онкохворої Заворотнюк перервала тривале мовчання.

Також Знай. ua писав, що колишній чоловік онкохворої Заворотнюк ледь не залишився на вулиці.