Учасник 4 сезону проекту "Зважені і щасливі" Дмитро Завоюра не лише продовжує працювати над своїм тілом, а й над особистим життям. Нещодавно чоловік одружився, зворушливі фото із весілля з'явилися в Instagram.

Пропозицію руки і серця своїй коханій дівчині Анні Дмитро Завоюра зробив ще на початку квітня. Тепер закохані стали чоловіком і дружиною. Дмитро поділився досвідом сімейного життя.

Дмитро Завоюра

"Життя після весілля. Існує! Топ 3 зміни: 1. Тепер питання "Коли весілля?" змінився питанням "Коли діти?" 2. У розмові з людьми навчився називати Аню дружиною, а не дівчиною. 3. Пальці схудли на стільки, що тепер обручка завелика і дружина щодня погрожує мене відгодувати. А якщо серйозно, то ми збільшили масштаби загальних цілей нашої сім'ї. Коротше, життя після весілля ще краще, перевірено" Дмитро Завоюра

Дружина Дмитра розповіла, що організацією весілля займалася сама, а фінансову частину вони з Дімою взяли на себе.

Популярні новини зараз

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Показати ще

Дмитро та Анна Завоюра

"Я нікому не дозволила брати участь в організації весілля. Я хотіла, щоб батьки були гостями, могли розслабитися і не думати ні про що. Вся організація лягла на нас, у фінансовому плані теж. Мені дуже хотілося, щоб ми самі за все оплатили. Єдине, торт був подарунок на весілля. Діма як міг допомагав, але я не хотіла відволікати його від проекту. Шалено, горда нами, що ми змогли організувати і фінансувати наше весілля" Анна Завоюра

До весілля Дмитро Завоюра зустрічався з Анною понад рік. Дівчина активно підтримувала його у прагненні ставати краще. Вона неодноразово складала йому компанію в тренажерному залі, а також супроводжувала його на забігах.

Дмитро та Анна Завоюра

Дмитро та Анна Завоюра

Дмитро та Анна Завоюра

Нагадаємо, раніше Даша Астаф'єва підтримала найважчого учасника сезону "Зважені та щасливі"

Як повідомляв портал "Знай.ua", учасниками шоу "Зважені та щасливі" вперше стануть діти

Також "Знай.ua" писав, що учасник з жовтої команди поступився своїм місцем на проекті "Зважені і щасливі"