Відома українська співачка Віра Брежнєва, дружина Костянтина Меладзе, яка нині часто виступає в Росії, поділилася з фоловерами в Instagram незвичайним відео. Знаменитість виставила уривок з виступу, виконуючи хіт "Ты мой человек" у довгій білій спідниці і коротенькому блискучому топі. Так, артистка не тільки засвітила ідеальну фігуру, але й зізналася, що її "перерва" в листопаді не вдалася, адже вона скучила за колективом і шанувальниками вже через три дні.

"Влаштувала собі перервочку в гіпер-насиченому листопаді )) щоб перепочити 🙈 Раптом розумію, що вже скучила за колективу, по пісням, за нашим концертам, за вашими щасливими обличчями. Вирішила порахувати, а скільки ж часу минуло. Пройшло всього 3 дні 🤪🙈", - поділилася емоціями Брежнєва. Фолловери не пройшли повз, однак їх думки розділилися: "Богиня! ❤️", "Пані, ви вже не дівчинка, щоб оголятися. Подумайте про свій одяг для виступів? Треба трошки думати головою, перш ніж виходити на сцену.", "Яка ж ви класна, була у вас на концерті, залишилася в захваті❤️", "Де нові пісні? Скільки можна співати роками одне й теж?)) Напевно Костянтин поміняв музу)", "Такі дорослі діти, а так поводиться на сцені.Треба вже бути більш скромною.", "Відьма ви 😂.Так виглядаєте 🔥".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Віра Брежнєва поділилася в Instagram спільним знімком з 17-річною дочкою Сонею. Шанувальники не одразу зрозуміли, де мама, а де донька, адже вони схожі між собою, як дві краплі води.

Також знаменитість показала спільний знімок з Джастіном Бібером і його нареченою Хейлі Болдуін.