Відомий білоруський телеведучий Дмитро Шепелєв три роки був чоловіком покійної нині співачки Жанни Фріске. Він колись вів шоу "Розсміши коміка" на українському телебаченні, але тепер він не в'їзний в Україну і будує кар'єру в Росії. Нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація про можливе одруження Дмитра, так що він вирішив сам все розповісти публіці.

Шепелєв опублікував у своєму Instagram ніжне фото з новою коханою, яку звуть Катя. Телеведучий розповів, що їх з дівчиною діти дружать і познайомили їх між собою. "У нашому з Катею випадку вийшло так, що наші діти познайомилися першими – вони ходили в один дитячий садок. Так що, виходить, що нас з Катею познайомили наші діти. Ми ще не почали зустрічатися, а діти вже були не розлий вода. До речі, вони донині кращі друзі", - написав Шепелєв.

View this post on Instagram

Тут поскольку гремит новость, будто бы я женюсь, решил у вас расспросить, как вы знакомили ваших детей с вашими новыми партнерами? В нашем с Катей случае вышло так, что наши дети познакомились первыми - они ходили в один детский сад. Так что, получается, что нас с Катей познакомили наши дети. Мы еще не начали встречаться, а дети уже были не разлей вода. Кстати, они по сей день лучшие друзья. А у вас как?

A post shared by Дмитрий Шепелев (@dmitryshepelev) on

Популярні новини зараз

Пальчевський назвав єдину людину, до якої прислухається Зеленський: ″Це гарний вплив. І це нормально″

"Висохла вся": Волочкова в міні-шортах приголомшила своїми "трьома волосинками"

Фріске жива? Шепелєв випадково видав те, що приховувала родина співачки

Коханка лідера Rammstein зізналася, яким був Ліндеманн до знайомства з Лободою: "Однієї замало"

Показати ще

Нагадаємо, Шепелєв забороняє синові приходити на могилу Жанни Фріске.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вдівець Фріске Шепелєв готується до весілля.

Також портал "Знай.ua" писав, що батько Жанни Фріске зробив несподівану заяву про смерть дочки.