Світлана Лобода і Тіль Ліндерманн, фото: goodhouse
22 листопада, 10:54
Співачка Світлана Лобода опинилася на постері групи Lindemann, заснованої солістом Rammstein Тіллем Ліндеманном і Петером Тегтгреном. Відповідний допис з'явився на сторінці української співачки.
На постері Світлана Лобода знаходиться на руках космонавта, а внизу вказані імена: Тілль Ліндеманн, Петер Тегтгрен, Лобода і Петер Стормаре. На постері також вказано назву музичного колективу і підписом "Frau & Mann" ("Жінка і чоловік" - ред.)
Світлана Лобода на постері Ліндеманна, фото: Instagram
На постері співачка зображена у легкій сукні на руках космонавта, який вносить її через двері, а за їхніми спинами видніються космічні простори.
Свою публікацію Лобода підписала, продублювавши назву "Frau und Mann", однак не уточнила, що саме означає це зображення. Підписники української співачки припустили в коментарях, що це може бути постер до нового кліпу і пісні групи Lindemann.
Світлана Лобода і Тіль Ліндерманн, фото: goodhouse
Світлана Лобода і Тіль Ліндерманн, фото: hochu.ua
Світлана Лобода і Тіль Ліндерманн, фото: ivona.bigmir.net