Зірка "Кварталу 95" Валерій Жидков зізнався, що через великий обсяг роботи мало часу приділяє родині. 

В інтерв'ю Знай.uа він відверто поділився подробицями про взаємини з дружиною і дорослішання дочок. Старшій дочці гумориста Єлизаветі - 15 років, а молодшій Соні - 5. За словами Валерія, він "рідкісний тато" і дуже мало часу проводить з дітьми, відповідно мало впливає на їх становлення. Виховання дівчаток лежить повністю на дружині. 

Дружина Валерія Жидкова і дочки
Дружина Валерія Жидкова і дочки

Жидков розповів, що через його постійну зайнятість в родині бувають конфлікти з дружиною Марією. 

"У будь-якому випадку, боротьба відбувається постійно, як в будь-якій парі. Якась спроба відвоювати собі хоч щось. Так, десь бувають на цьому грунті конфлікти, але якось терпимо все це довгі роки. Спасибі їй, за те, що вона це терпить. Вона все одно на моєму боці", - зазначив він. 

Популярні новини зараз

Погода на 22 січня: збудеться синоптична мрія українців

"ЄС" Порошенка виставила дивний ультиматум Зеленському та ДБР: "Вони незаконно стежать"

Пальчевський поглянув на гривню, продаж землі і зробив сумні висновки: "Час одягати каску"

Лорак заспівала про кохання з відомим українцем, несподіваний поворот: "Я йду"

Показати ще

За словами Валерія, його старша дочка ще не вибрала собі майбутню професію, але вже непогано проявила себе у творчості. 

"Я поки за нею спостерігаю і даю можливість самій вибрати. Не знаю, дуже складно. У неї добре з точних наук виходить, але в той же час вона дуже творча людина", - сказав гуморист. 

Ліза дуже схожа на тата

Жидков зазначив, що його дочка самостійна, але прагнення до публічності у неї немає. 

"Я не бачу, щоб вона рвалася на якісь зйомки і десь брати участь. Ліза займається творчістю, але сама. Малює, грає на купі інструментів - сама навчилася. Вона займалася на фортепіано, але в якийсь момент забрала у мене гітару. Потім попросила подарувати їй укулеле - така маленька гітара. Я не вмію грати на ній, а вона сама розібралася. Навіть складає пісні, пише. Я чув одну - навіть непогана, на мій погляд! Я об'єктивно оцінюю. Вона непогана з точки зору, що і у кожного дорослого такі думки проскакують в піснях. Я бачу в ній велике творче майбутнє, але я не хочу змушувати її йти в це направлення силою, тому що сам прийшов до нього свідомо", - поділився артист "Кварталу 95".

Ліза і Соня Жидкови

 Нагадаємо, раніше Валерій Жидков розкрив внутрішню кухню “Жіночого Кварталу”: для кого був створений цей проект і чому полюбився глядачам.

Також Євген Кошовий з "Кварталу 95" повеселив мережу новою витівкою.

А старшу дочку Олени Кравець з "Кварталу 95" помітили на раритетних фотографіях.