Цими днями відома українська співачка Софія Ротару, яка раніше втрапила у гучний скандал стосовно повернення до Росії, пішла на зухвалий крок. Так, артистка виступила на фестивалі "Пісня року". Відповідні відеоролики з'явилися в Instagram знаменитості.

На одному із них, видно українську співачку біля входу концертно-розважального комплексу "ВТБ Арена", де вона обнімалася із скандальним російським Філіпом Кіркоровим.

View this post on Instagram

Ее тут ждали, наверно, больше всех. София Ротару приехала на «Песню года»👏🏼Выглядит потрясающе, настроение отличное За кулисами София Михайловна встретилась и пообщалась с другом - Филиппом Киркоровым😊И вся в цветах и комплиментах покинула мероприятие! 🔥Она потрясающая! Она невероятная! Можно говорить о ней бесконечно 😍 София Михайловна Ротару после выступления на Песне Года 2019 😍 #СофияРотару ❤️ #Ротару #7декабря2019 #втбарена #Москва #Россия 🇷🇺 ❤️ #любим #киркоров #песнягода2019

A post shared by 🌟 𝙎𝙤𝙛𝙞𝙖 𝙍𝙤𝙩𝙖𝙧𝙪 | София Ротару🌟 (@_sofia_rotaru_fan) on

Популярні новини зараз

"ЄС" Порошенка виставила дивний ультиматум Зеленському та ДБР: "Вони незаконно стежать"

Аллегрова пустилася в танок на стільці, наївшись грибів: весілля запам'ятають надовго

Скільки українців отримують пенсію понад 10 тисяч гривень: у ПФУ розкрили дані

"Назвали Жуком": у Запоріжжі сім'я виховує цуценя з дуже незвичайною зовнішністю, - єдине таке у світі

Показати ще

"Її тут чекали, напевно, більше всіх. Софія Ротару приїхала на "Пісню року". Виглядає приголомшливо, настрій відмінний всім злим язикам на зло. За лаштунками Софія Михайлівна зустрілася і поспілкувалася з другом – Філіпом Кіркоровим. І вся в квітах і компліментах покинула захід", – саме так підписала відеоролик артистка.

Зауважимо, що в коментарях українці негативно віднеслися до приїзду Ротару в Росію, назвавши її зрадницею.

Нагадаємо,  Софія Ротару поїде в Москву для того, щоб знятися в музичній премії "Пісня року"