Переможниця 9 сезону романтичного телепроєкту "Холостяк" Даша Квіткова, яка зовсім недавно зворушливо привітала свого обранця Нікіту Добриніна з річницею відносин, захотіла поговорити зі своїми підписниками на чистоту. Про це вона написала у своєму Іnstagram.

View this post on Instagram

Давайте на чистоту. Вчера зашла в свои сохраненные посты, дошла в самый низ и пришла в маленький шок. Я сохраняла посты девушек, на которых раньше была подписана. У них была достаточная аудитория, а для меня это казалось таким недостижимым. Честно, я по белому завидовала. Я всегда думала, какие же они классные, потому что вдохновляют столько людей и они им доверяют. Я тогда только начинала вести свой блог. Ну, как начинала, просто разные фотокарточки выкладывала и даже не представляла, что я могу кого-то интересовать. С каждым днем вас становилось больше, а мне, честно, всегда казалось, что это придел и больше уже некуда. Я счастлива, что я ошибалась💔 Вы — моя большая и сильная армия🤞🏻 ✨ Я счастлива, что многие разделяют мои мысли, взгляды и образ жизни. Я счастлива, что те, кто не разделяют, не бояться и пишут мне об этом. Ваше мнение имеет место быть. Я счастлива, что многие любят НАС, как пару, и так же любят каждого по отдельности. Я счастлива, что вы тут и вы черпаете вдохновение у меня на странице. Я счастлива, что вы ждете фото, историй, ответа на ваше сообщение или комментарий и для вас это важно. Мне так хочется отдавать вам ту же любовь, что и вы даете — мне. Я много раз писала посты благодарности, но мне кажется, что этого всегда будет мало. Тысячу раз С п а с и б о🙏🏻

A post shared by Daria Kvitkova 🌷 (@kvittkova) on

"Вчора зайшла в свої збережені посади, дійшла в самий низ і прийшла в маленький шок. Я зберігала пости дівчат, на яких раніше була підписана. У них була достатня аудиторія, а для мене це здавалося таким недосяжним. Чесно, я по-білому заздрила. Я завжди думала, які ж вони класні, тому що надихають стільки людей і вони їм довіряють", - зазначила дівчина.

Популярні новини зараз

54-річна Ольга Сумська перевтілилася в Дженіфер Лопес: "Спокусливий образ"

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Показати ще

За словами Дарини, тоді вона лише починала вести свій блог. Ну, як починала, просто різні фотокартки викладала і навіть не уявляла, що може когось цікавити. А тепер зрозуміла, що помилялась.

"З кожним днем вас ставало більше, а мені, чесно, завжди здавалося, що це приділ і більше вже нікуди. Я щаслива, що я помилялася💔 Ви — моя велика і сильна армія🤞🏻", - додала вона.

Даша Квіткова

Квіткова зазначила, що вона щаслива, що багато поділяють її думки, погляди і спосіб життя. Фолловери навіть черпають натхнення у неї на сторінці. Більшість підписників чекають фото, історій, відповіді на повідомлення чи коментар.

Даша Квіткова та Нікіта Добринін

Нагадаємо, що Дарья Квіткова опублікувала нові фото зі своїм коханим Микитою. На цих знімках вони насолоджуються один одним в ліжку.

Як повідомляв портал Знай.ua, Нікіта Добринін на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікував два чорно-білих знімків, на яких дуріє Дашею Квитковой.

Також портал Знай.ua писав, що Нікіта Добринін і Даша Квіткова вперше показали трепетну новорічну фотосесію в нижній білизні. Кадри найпопулярніша пара українського шоубізу запостила в Іnstagram.