Популярна російська актриса, дружина коміка Гаріка Харламова Христина Асмус частенько радує шанувальників у соцмережі Instagram. Нещодавно знаменитість виставила шикарне селфі з яскравим вечірнім макіяжем, нажахавши шанувальників поганою новиною. Так, артистка, як виявилося, вже більше тижня лежить в лікарні з гострою бактеріальною інфекцією. Сама Христина також зазначила, що раніше їй вже викликали кілька разів карету "швидкої допомоги", адже вона фактично не відпочивала.

View this post on Instagram

Ни это фото, ни несколько моих последних постов не очень имеют отношение к тому, что у меня сейчас на самом деле происходит 🤷🏼‍♀️ Я лежу в больнице. Уже неделю. Какая-то острая бактериальная инфекция 🙈 Спектакли с высокой температурой, встреча с победителями #текстконкурс из последних сил, одна скорая, вторая, в итоге забрали 😰 Круглосуточно под капельницами с несбиваемой температурой и в ужасающем состоянии 💊 Организм, видимо, понял, что отдыха от меня ждать не стоит и решил сам себе устроить отпуск 🛌🤪 Выписать обещают завтра, но будут смотреть по состоянию. Такая вот фигня. Ни подарков не успела купить, ни настроения особо праздничного нет 🎄 А у вас как дела? ))) #чёноешь #небосьподвипкапельницейлежишь #точнопиар #этотебезатекст #тыждокторварвар #отписка #фустрёмныймейк #подскажибрендпиджака

A post shared by Asmus Kristina (@asmuskristina) on

"Ні це фото, ні кілька моїх останніх постів не дуже мають відношення до того, що у мене зараз насправді відбувається 🤷🏼‍♀️ Я лежу в лікарні. Вже тиждень. Якась гостра бактерійна інфекція 🙈 Вистави з високою температурою, зустріч з переможцями #текстконкурс з останніх сил, одна швидка, друга, у результаті забрали 😰 Цілодобово під крапельницями з незбиваємою температурою і в жахливому стані 💊 Організм, мабуть, зрозумів, що відпочинку від мене чекати не варто і вирішив сам собі влаштувати відпустку 🛌🤪 Виписати обіцяють завтра, але будуть дивитися за станом. Така ось фігня. Ні подарунків не встигла купити, ні настрою особливо святкового немає 🎄", - поскаржилася Асмус. Фолловери ж побажали зірковій красуні швидкого одужання в коментарях.

Популярні новини зараз

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Бліда Тоня Матвієнко налякала українців: "Останній день..."

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Тіна Кароль в балаклаві заінтригувала секретом, який турбує багатьох: "Неприємно дивитися"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Настя Каменських зробила селфі в дзеркалі і заінтригувала планами на майбутнє. Фанати ж почали гадати, що має статися і обговорювати дивну зачіску артистки.