Одіозна російська балерина Анастасія Волочкова, яка обожнює епатаж, лазню і шпагати в бікіні, часто вивалює у мережу фото і відео своїх дорослих розваг. Нещодавно артистка вирушила на відпочинок у Таїланд, і каже, що вона там з коханим, якого чомусь ніхто не бачив. Здається, що на відпочинку балерина взагалі не одягається і розгулює весь час у своїх крихітних купальниках-бікіні. А в цей раз виклала фото, на якому взагалі роздяглася.

Перед камерою скандальна балерина з'явилася стоячи по пояс у воді, на ній лише кілька червоних мотузочок, які являють собою труси, а груди зовсім голі. Як видно, оголене декольте Волочкова прикриває стисненими долонями. У підписі до фото балерина написала: "Кому не спиться. Коли недолюблені тітки намагаються сказати мені, що я погана. Нехай вони самі свої тілеса приведуть у стан сексуальний. Щоб їх чоловіки думали тільки про них. А я за всіх в океані відпочину. І на шпагат всіх навчу сісти граціозний. Тільки мені для цього знадобилося шість років щоденної праці". Фолловери балерини тут же почали вправлятися в дотепності, коментуючи її фото.

View this post on Instagram

Кому не спится.. Когда недолюбленные тети пытаются сказать мне, что я плохая.. Пусть они сами свои телеса приведут в состояние сексуальное.. Чтобы их мужчины думали только о них. А я за всех в океане отдохну. И на шпагат всех научу сесть грациозный. Только мне для этого потребовалось лет шесть ежедневного труда.. #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #отдых #море #солнце

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Популярні новини зараз

Коронавірус чи банальний грип? Львівські медики розсекретили діагноз студента з Китаю

240-кілограмовий музикант втер носа Волочковій своїм шпагатом: "Приймаю челендж"

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

Під Львовом зникла 16-річна красуня в окулярах, мати виплакала очі: "Знайдіть мою дівчинку"

Показати ще

Нагадаємо, Волочкова з'їла букети, які отримала на 8 Березня.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Волочкова похвалилася подарунками з Криму.

Також портал "Знай.uа" писав, що Волочкова в купальнику пом'яла сніг шпагатом.