Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова, яка зовсім недавно повернулася з відпочинку в Таїланді, на даний момент залишилася без грошей. Вже назад до Москви знаменитість поверталася економ-класом. Також вона відмовилася від слуг і стилістів, а всі кошти, мабуть, були витрачені на святкування свого 44-річчя.

Анастасія Волочкова

Так, кілька тижнів балерина провела в розкішному готелі в Таїланді, публікуючи фотографії на білосніжній яхті і в сауні. Раніше Волочкова воліла виключно Мальдіви, однак часи змінюються, а казка про красиве життя рано чи пізно підходить до кінця.

Чутки про те, що матеріальне становище російської балерини знаходиться на межі краху, говорили давно. Спочатку в ЗМІ публікували фотографії її особняка, який нібито був виставлений на продаж. Потім Волочкова зізналася, що виступає виключно на благодійній основі. Потім з пальця балерини пропало фірмове кільце, а "доброзичливці", у свою чергу, припустили, що вона його заклала. Також на тлі версій про важкої алкогольної залежності Анастасії цих припущень цілком можна повірити.

Анастасія Волочкова

Наголошується, що російська балерина економить і під час гастролей. Волочкова живе в економ-номери, в звичайних готелях, і сама робить собі макіяж перед виступами, не користуючись послугами професійних стилістів.

Нагадаємо, що Анастасія Волочкова похвалилася досить дивним відео після грандіозного, на скільки це було можливо, святкування 44-річчя 20 січня.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Анастасія Волочкова показала у своєму Instagram миле фото з дочкою, а також похвалилася подарунком від неї на день народження.

Також "Знай.ua" писав, що Анастасія Волочкова інтригувала шанувальників весіллям, скликала на урочистості журналістів, демонструвала букети та кульки, а після гулянь вирішила голяка повалятися в снігу, прикривши сороміцькі місця лише віником для коханої баньки.