Тарас Цимбалюк, який зіграв одного з головних героїв серіалу “ Кріпосна” – коваля Назара, дав докладне інтерв'ю. У ньому він розповів про своє життя, сім'ї, колишній дружині і нової любові. Цимбалюк розповів, що він одружився в 2015 році, але в тому ж році його сім'я розпалася. На той момент він зі своєю колишньою дружиною були одногрупниками. Прожили кілька місяців, але почуття швидко згасли, і вони просто розійшлися без скандалів, емоцій і сварок.

Зараз Тарас Цимбалюк знайшов свою нову любов. Він зустрічається з Тіною Антоненко, актрисою, з якою він познайомився на зйомках одного кліпу. Цимбалюк вважає, що справжні стосунки у нього почалися тільки зараз, а перший шлюб був лише спалахом, яка швидко згасла.


Цимбалюк згадує, що не міг наважитися написати Тіні 1.5 року. Використовував “стандартний прийом” під назвою “лайк під фото – знак уваги”. Антоненко не викладала фотографій про своє особисте життя, тому Цимбалюк нарешті зважився на серйозний крок. Він до останнього думав, що у Тіни хтось є, однак все-таки зважився написати їй.

Раніше Дмитро Карпачов в коментарі Знай.ua застеріг батьків про можливі проблеми в сім'ї під час карантину. Цей період, на думку психолога, стане лакмусовим папірцем відносин в парі.

Популярні новини зараз

Ведуча 1+1 Соломія Вітвіцька після розлучення знайшла собі розраду: "Далі буде ще цікавіше"

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

Якщо ви не знаєте, чим зайняти дитину під час карантину, дізнайтеся з нашого матеріалу, що радять зіркові батьки.

Також читайте, як проводять карантин зірки серіалу "Фортечна": Тарас Цимбалюк тепер займається спортом з дому, а Фатіма Горбенко вирішила зробити невеликий ремонт.