Музикант і співак Віктор Павлік вчетверте одружився. Його обраницею стала 25-річна Катя Реп'яхова, його концертний директор.

54-річний артист тільки 10 червня розкрив громадськості факт одруження, хоча розпис пари відбувся ще 29 травня. Саме 10 числа Вітя і Катя хотіли зіграти весілля, до якого готувалися завчасно, але через карантин і обставини, що склалися, плани довелося міняти.

Знай.uа поспілкувався з Віктором про те, як він планує відгуляти весілля і як це одружитися в четвертий раз.

Катя Реп'яхова і Віктор Павлік, фото: Facebook артиста
Катя Реп'яхова і Віктор Павлік, фото: Facebook артиста

Як повідомив артист, святкування одруження перенесено на серпень у місто Дніпро, звідки родом його молода дружина. У Києві пройшов тільки розпис молодят. Грати весілля у столиці пара не планує, як і збирати велику шоубізовську тусовку.

Популярні новини зараз

Навіть у Бетмена такої ластівки немає: у Києві продають унікальний суперкар на базі BMW

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

"Ситуація така, що якщо збирати шоубізовську тусовку, то потрібно запрошувати всіх. Тому що за 30 років, звичайно, я знаю всіх. Принаймні, мене знають усі. І з усіма, авжеж, теж знайомий: з кимось ближче, з кимось далі. Я не зможу прийняти таку кількість людей, божевільні витрати! А я не люблю помпезності". Віктор Павлік

Крім того, за словами Віктора Павліка, широке весілля не планується, тільки для родичів і близьких (це осіб 50-60).

"У вузькому колі, без всяких тостів, "гірко", букетів і традицій. Просто зберемося, я заспіваю, якийсь концертик дам зі своїми друзями-музикантами: мінімальний, для своїх, для близьких. Плюс, з Катіного боку є друзі, наприклад, хлопчик, з яким вона вчилася, а він закінчив консерваторію. Це буде скрипка, віолончель, контрабас. Поки гості будуть заходити, гуляти, буде такий музичний аперитив". Віктор Павлік

Точна дата святкування весілля Віктора і Катерини поки невідома - число буде залежати від остаточного виходу з карантину.

Віктор Павлік одружився на Катерині Реп'яховій, фото: Instagram.com/repyahovakate
Віктор Павлік одружився на Катерині Реп'яховій, фото: Instagram.com/repyahovakate

Раніше астролог Яніна Массіні розповіла Знай.uа, що грати весілля до середини літа небажано через період ретроградної Венери і розташування планет.

Але Віктор Павлік сказав, що не вірить в астрологію та будь-які інші передбачення.

"Я в це не вірю: ані в астрологію, ані в знаки Зодіаку. Я вірю тільки в Бога, який дав мені життя, дав мені талант, яким я користуюся, і якому я за все вдячний. Більше ні в що я не вірю: ні прикметам, ні дням, ні Місяцю, зіркам..." Віктор Павлік

Віктор Павлік одружився на Катерині Реп'яховій, фото: Instagram.com/repyahovakate
Віктор Павлік одружився на Катерині Реп'яховій, фото: Instagram.com/repyahovakate

Також Віктор зізнався, як це одружитися в четвертий раз і чи є різниця бути нареченим в 20 років і зараз.

"Якщо бути чесним по відношенню до себе, бути відвертим, то є різниця. Точно так само велика різниця, я і по собі це бачу, і знаю не з чуток, коли у тебе в юному віці народжується дитина, ніж у 40, наприклад. Ти не так відчуваєш відповідальність. І колись Віталій Васильович Білоножко висловився, не пам'ятаю дослівно, але мені ця фраза дуже подобається, що тільки коли з'являються онуки, тільки тоді ми відчуваємо це посправжньому. В онуках ти "души не чаешь"! У мене дорослі троє дітей, у них свої діти. У мене ставлення до онуків більш трепетне. Це приходить з віком, як і мудрість. У випадку з одруженням те ж саме: більш усвідомлено, твердіше крок ти робиш. Може, коли молодий, ти і не думаєш наперед - все життя попереду, а тут вже залишилося зовсім небагато, за великим рахунком - більше половини життя прожито. Якщо раніше вітер в голові, то сьогодні вже - спокій". Віктор Павлік

Катерина Реп'яхова після розпису в РАЦС, фото: Instagram.com/repyahovakate
Катерина Реп'яхова після розпису в РАЦС, фото: Instagram.com/repyahovakate

Нагадаємо, раніше племінниця Софії Ротару Sonya Kay розповіла про своє незвичайне весілля в умовах карантину.

А Ауріка Ротару в інтерв'ю Знай.uа поділилася одкровеннями про заміське життя і свою велику родину.

Також раніше Sonya Kay розповідала про плани на весілля, на якому повинні були бути ведучими Анатолій Анатоліч і Маша Виноградова, а виступати - співак Ivan Navi і танцювальний колектив з Молдови.