Скандально відомий російський актор Олексій Панін, який "прославився" сексуальними подвигами часто радує фанатів яскравими публікаціями у своєму Instagram. Так, в цей раз артист показав не менш провокативну фото, що і раніше, і виявилося, що цей кадр був зроблений в анексованому Росією Криму.

Як видно на фотографії Панін зображений повністю голяка і в компанії такий же оголеною подружки. Вони сидять на скелях, на тлі красивого морського пейзажу спиною до камери. Це провокативна фото актор опублікував, мабуть, щоб зробити відверте зізнання у підпису до нього. "Відрив стареньку фотографію. Знайдіть 💯 відмінностей з попереднім постом. І здогадайтеся, це одна дівчина або різні. #Крим #Україна 🇺🇦 #АлексейПанин #Панін #lovewins #lovewins. І спеціально тим, хто пише мені що я п*дар (гей), пояснюю. Я Бі. Хто не знає цього поняття, викладаю нижче формулювання з Вікіпедії", - написав Панін у підпису до кадру.

View this post on Instagram

Отрыл старенькую фотографию. Найдите 💯 отличий с предыдущем постом.😎 И догадайтесь одна это девушка или разные. #Крым #Украина 🇺🇦 #АлексейПанин #Панин #lovewins🌈 #lovewins И специально тем, кто пишет мне что я пидор(гей), поясняю. Я Би. Кто не знает этого понятия, выкладываю ниже 👇 формулировку из Википедии. (вырезку) Бисексуальность (англ. bisexuality) — романтическое и сексуальное влечение и/или сексуальная активность по отношению и к мужчинам, и к женщинам[1][2][3]. Бисексуальность также может быть определена как романтичное и сексуальное влечение к более чем одному полу или гендеру[4]; или к людям любого пола или гендерной идентичности, что также известно как пансексуальность[5][6][7]. Термин бисексуальность в основном используется в контексте человеческого влечения для обозначения романтических или сексуальных чувств по отношению к мужчинам и женщинам[1][2][3]. Бисексуальность является одной из трёх основных классификаций сексуальной ориентации наряду с гетеросексуальностью и гомосексуальностью. Бисексуальная идентичность не обязательно означает равное влечение к обоим полам; обычно люди, у которых есть чёткое, но не исключительное предпочтение одного пола над другими, также идентифицируют себя как бисексуалы[8].

A post shared by А. Панин. 🌈 (@actor_ap) on

Популярні новини зараз

Скорочення літніх канікул в Україні: коли і скільки діти відпрацьовуватимуть скасовані іспити та пропущені уроки 

Учасниці "Холостяк 11" пустилися берега на побаченнях з Мішею Заливаком: "Такі с*чки"

Зеленський підписав новий військовий закон - забрати на фронт зможуть навіть без мобілізації

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, голий Панін після бурхливої ночі готує оголеному другу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Панін зробив відверте зізнання.

Також портал "Знай.ua" писав, що Панін розповів, як разом з Гітлером окупував Європу і зізнався в ненависті до Росії.