Відомий російський гуморист, чоловік Алли Пугачової Максим Галкін дуже активно веде сторінку Instagram. Нещодавно знаменитість виклав трепетні архівні кадри, де позував з батьком Олександром Олександровичем, який помер в 2002 році у віці 67 років. Так, артист трепетно привітав найріднішого чоловіка з Днем батька, який був ще 21 червня, трохи розповівши про тата. На чорно-білих фото Максим, будучи зовсім маленьким, позував у тата на руках.

Виявляється, Олександр Олександрович був генералом-полковником, який відповідав у СРСР та потім у Росії за всі танкобудування і військове автомобілебудування та їх розвиток та забезпечення цією технікою російської армії. Чоловік народився в уральській глибинці в бідній багатодітній сім'ї, проте це не завадило йому розкрити свої таланти, домігшись високого звання і поваги серед товаришів по службі.

View this post on Instagram

В это воскресенье отмечали День Отца, а я проморгал. Только сегодня добрался до фоток. Папу вспоминаю часто и без всяких праздников. Вкратце. —————————————————————————- Отец был эталоном русского офицера, не только для меня, а для тысяч военных, которые его знали, уважали и любили. В армии его помнят до сих пор. Галкин Александр Александрович - это ориентир для многих, кто выбрал службу. Он прошёл огромный путь от простого пацана из очень бедной деревенской семьи из уральской глубинки до генерала-полковника, который отвечал в СССР и затем в России за всё танкостроение и военное автомобилестроение и их развитие и обеспечение этой техникой нашей армии. Талантливый инженер, академик, он стал автором научных трудов и изобретений в области технического обеспечения, войсковой эксплуатации и боевого применения бронетанковой техники, в том числе танка Т-80У, за что получил Государственную Премию. (Разные фото в карусели) Ну и, конечно, прекрасный отец для меня и брата, душа компании, спортсмен, футболист и талантливый рассказчик. Папа, помню, люблю! Спасибо тебе!

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on

Популярні новини зараз

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Показати ще

У неділю відзначали День Батька, а я прогавив. Тільки сьогодні добрався до фоток. Тата згадую часто і без всяких свят. Коротко. —————————————————————————- Батько був еталоном російського офіцера, не тільки для мене, а для тисяч військових, які його знали, шанували і любили. В армії його пам'ятають до сих пір. Галкін Олександр Олександрович - це орієнтир для багатьох, хто вибрав службу. Він пройшов величезний шлях від простого хлопця з дуже бідної сільської родини з уральської глибинки до генерала-полковника, який відповідав у СРСР та потім у Росії за всі танкобудування і військове автомобілебудування та їх розвиток та забезпечення цією технікою нашої армії. Талановитий інженер, академік, він став автором наукових праць і винаходів в області технічного забезпечення, військової експлуатації і бойового застосування бронетанкової техніки, зокрема танки Т-80У, за що отримав Державну Премію. (Різні фото в каруселі) Ну і, звичайно, чудовий батько для мене і брата, душа компанії, спортсмен, футболіст і талановитий оповідач. Тато, пам'ятаю, люблю! Спасибі тобі!

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що в мережі прогримів скандал через сперму Кіркорова, в якому постраждав Галкін.