Відома українська співачка Анна Сєдокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість виклала відвертий кадр, ніжачись в басейні і засвітивши фігуру в бікіні чорного кольору. Так, артистка вирішила поділитися власними порадами для щасливого життя, а от численні шанувальники помітили, що 37-річна красуня не дуже схожа на себе колишню.

View this post on Instagram

Правила счастливых девочек ⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ 1.Начать уважать себя так же сильно , как ты хочешь , чтобы уважали тебя. 2. Любить себя так же. 3. Любить других не меньше. 4. Знать чего хочешь или как минимум что точно не хочешь, но лучше первое. 5. Прекратить обесценивать то, что тебе пока недоступно. Попробуй полюбить. Про это я напишу подробнее. Просто пока замечай за собой, когда ты, увидев красивую картинку, сразу же приводишь 100 причин почему она не настолько красива, как кажется. 6. Ищи счастливых людей. Прекрати видеть плохое в плохих . Попробуй рассмотреть хорошее. Прямо сейчас, найти десять людей, которые тебя бесят и похвали из за десять вещей . 7. Не сравнивай. Себя. Ни с кем. Никогда. Тебе все равно никто не скажет правду, как у них. Может хуже, но может и лучше. 8. Цени то, что есть. Благодари каждый день. Каждый час. 9. Просто пойми , что ты ох🥐🥐🥐🥐ая и такой больше нет . У тебя точно. И у него никогда не будет. Просто улыбнись. 10. Все это скоро закончится. Живи. Сегодня. Сейчас. Делай глупости. Совершай умные поступки. Люби. Страдай, но опять сильно люби! 11. Создавай свои правила 😎

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Правила щасливих дівчаток ⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ 1.Почни поважати себе так само сильно , як ти хочеш , щоб поважали тебе. 2. Любити себе так само. 3. Любити інших не менше. 4. Знати чого хочеш або як мінімум точно не хочеш, але краще перше. 5. Припинити знецінювати те, що тобі поки недоступно. Спробуй полюбити. Про це я напишу докладніше. Просто поки помічай за собою, коли ти, побачивши красиву картинку, відразу ж приводиш 100 причин чому вона не настільки гарна, як здається. 6. Шукай щасливих людей. Припини бачити погане в поганих . Спробуй розглянути хороше. Просто зараз, знайти десять людей, які тебе дратують і похвали за десять речей . 7. Не порівнюй. Себе. Ні з ким. Ніколи. Тобі все одно ніхто не скаже правду, як у них. Може, гірше, але може і краще. 8. Цінуй те, що є. Дякуй за кожен день. Кожну годину. 9. Просто зрозумій , що ти ох🥐🥐🥐🥐а й такої більше немає . У тебе точно. І у нього ніколи не буде. Просто посміхнися. 10. Все це скоро закінчиться. Живи. Сьогодні. Зараз. Роби дурниці. Роби розумні вчинки. Люби. Страждай, але знову сильно люби! 11. Створюй свої правила 😎

Популярні новини зараз

23-річна дружина Венсана Касселя показала ідеальну фігуру і розповіла про розбите серце

У "Дизель Шоу" розповіли про успіхи актриси, що замінила загиблу Поплавську

У моторошній ДТП під Хмельницьким загинула жінка: летіла в машині, повній дітей

Українцям показали, що не так із сучасним ЗНО: ваші діти втікатимуть на заробітки до Польщі

Показати ще

Думки фоловерів розділилися, деякі коментарі були дуже негативними: "Страшна стала,на себе не схожа.Губи здуй,була ж симпотная дівчина,а зараз роздута тітка.Не забудь мене заблокувати☺", "Таак що за губи стали !..(", "Не хочу вас образити, але як ви показали свого хлопця ваш Instagram став нудніше і «якість» фоток впала. Дивно...", "Без підпису вже впізнати не можна".

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Сєдокова виклала серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку.

Також знаменитість відпочивала в Туреччині.

А ще Седокова сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.