Відомий російський гуморист, чоловік Алли Пугачової Максим Галкін дуже активно веде сторінку Instagram. Нещодавно знаменитість виклав трепетне сімейне відео з їх з Примадонною дітьми Гаррі і Лізою, які не дають занудьгувати ні зірковим батькам, ні численним шанувальникам.

Так, артист показав, як син і донька вчаться плавати у їх критому басейні, оформленому під китайський імператорський палац. При цьому дівчинка Ліза талановито балансує на досці і відмінно пірнає, а Гаррі тим часом "осідлав" плечі гордого батька сімейства і ухиляється від значного напору міні-водоспаду. Максим також зазначив, що всі ці веселощі знімає на камеру саме кохана дружина Алла.

Переходимо до водних процедур 😃💦🏊🏻

Фолловери не пройшли повз: "Чудові малята !!!😍😍😍❤️Не перестаю тобою захоплюватися!Який же ти МОЛОДЕЦЬ ! 👍🏽👍🏽 @maxgalkinru", "Клас, Гарік і Ліза це диво дітки, за якими спостерігати приносить величезне задоволення. Вони справжні діти, без выпендрьожа і пафосу. Вони , принаймні через екран, виховані, розумні і просто божественні 😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️", "Максим , Ви 👍👍👍!!! Багато часу приділяєте дітям !!! Супер тато !!!", "Привіт! Дуже приємно за вами спостерігати . Здоров'я вам і всій вашій родині 🌞", "Щаслива Родина😍👍".

Популярні новини зараз

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

Школярі підпалили будинок вчителя заради переглядів у TikTok - згорілих бані й сараю було недостатньо

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Показати ще