Український фітнес-тренер Аніта Луценко часто ділиться корисними постами за своїми підписниками в Instagram, адже вона регулярно отримує запитання від них про те, як схуднути.

Читайте Знай в Google News!

Цього разу фітнес-тренер розповіла, чи можна підтягнути груди.

Аніта зазначила, що як би їй не хотілося поділитися вправами, які підтягнуть груди, таких, на жаль, не існує.

ені дуже хотілося б сказати вам, що ось робіть от так і груди після пологів або в через вікові зміни стануть округлими, пружними і підтягнутими. Але я не можу так сказати. Вправи не дадуть ефекту, на жаль, якого хотілося б.
Якщо ваші груди втратила форму і тд ... вихід або змиритися і підібрати ліф або зробити пластику. Я нікого не підбивали на операцію, але і порожніми обіцянками годувати не буду", - зазначила Аніта.

Популярні новини зараз

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

"Остапчук псує всю картину": Дзідзьо з Поляковою показали закулісся шоу "Маска"

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще

Однак, дещо все-таки можна зробити, зазначає фітнес-тренер. Щоб груди не втрачала форму, важливо дотримуватися деяких правил:

"✅1. Берегти груди відпочатку. Правильний ліф, догляд (крем, олії), топ під час тренувань.
✅2. Постава. Досить сильно можна підправити груди, якщо ви сутула і ніколи не займалися спортом. Прости розправити плечі. Це вже буде виглядати по іншому.
✅3. Розтяжки, амплітудні рухи-це те, що також ну грубо на 1 мм прибере сморщенність і додасть розправленості і натягнутості грудям. Які розтяжки? Та ж Сурія вранці дасть цей ефект.
✅4. І так, худнучи, груди стають меншими -факт."

View this post on Instagram

Какими упражнениями подтянуть грудь? 🙈мне очень хотелось бы сказать вам, что вот делайте вот так и грудь после родов или в следствии возраста станет округлой, упругой и подтянутой. Но я не могу так сказать. Упражнения не дадут эффекта , к сожалению, которого хотелось бы. Если ваша грудь потеряла форму и тд...выход или смириться и подобрать лиф или 🤷🏼‍♀️ сделать пластику. Я никого не подначиваю на операцию, но и пустыми обещаниями кормить не буду. Что все-таки можно сделать: 1. Беречь грудь изначально. Правильный лиф, уход ( крема, масла) , топ во время тренировок. 2. Осанка. Достаточно сильно можно подправить грудь, если вы сутулая и никогда не занимались спортом. Прости расправить плечи. Это уже будет выглядеть по другому. 3. Растяжки, амплитудные движения- это то, что также ну грубо на 1 мм уберёт сморщенность и добавит расправлености и натянутости груди. Какая растяжка? Та же Сурия утром даст этот эффект. 4. 4. И да, худея, грудь становится меньше- факт.

A post shared by Anita Lutsenko (@anitasporty) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Аніта Луценко чесно зізналась, як опинилася за крок до анорексії

Як повідомляв портал Знай.ua, Аніта Луценко показала, як підкачати стегна, попу і прес однією вправою

Також Знай.ua писав, Аніта Луценко закликає худнути, відмовившись від цукру