Популярна українська співачка та переможниця "Євробачення 2016" Джамала часто радує публіку яскравими публікаціями в своєму Instagram. Ще недавно знаменитість оголосила про радісну новину - вони з чоловіком Сеїт-Бекіром Сулеймановим чекають на другу дитину. Малюк з'явився на світ 19 червня, хлопчика назвали Селім-Гірай. Варто відзначити, що парочка також виховує 2-річного сина Емір-Рахмана.

Так, артистка виставила серію кадрів, позуючи в стильному брючному костюмі і розповівши про своє схуднення після пологів. Красуня зізналася, що поки не поспішає скидати "зайву" вагу, адже відмінно почуває себе в своєму тілі через 2,5 місяці з моменту народження малюка. Джамала зазначила, що годує маленького Селіма грудьми, і впевнена, що через 9 місяців фігура повернеться у свою колишню форму, проте катувати себе дієтами або занадто копіткими тренуваннями щаслива мама не збирається.

View this post on Instagram

Я не спешу и другим не советую, или торопиться надо медленно. ⠀ Вот я тут подумала и решила, что не буду спешить возвращаться в свою привычную физическую форму. Почему? Потому что с момента рождения Селима прошло всего два с половиной месяца. И ещё потому, что я реально верю, что всё вернётся через 9 месяцев🤪 Почему именно девять, вы, наверное, догадались. Ровно столько месяцев тело растягивается, приготавливается, а потом «собирается» назад 😂 Да, это абсолютно моя теория. Конечно, можно иметь плоский живот и ни намёка на целлюлит уже через 5-6 месяцев после родов. Но зачем? 😂😂😂 Истязать себя срочно, чтоб все сказали: «Ух, какая молодец! Только родила, а уже худая» 😂 Во-вторых, я за ГВ. И я ем, не есть — не могу. Точка! Я не хочу истерить по этому поводу, бегать, заниматься фитнесом и т.д. Я не смогла бегать 😭Бежишь с молоком — грудь болит, ноги ватные.... испытываю дискомфорт, мне тяжело. ⠀ Что можно делать уже сейчас: 💧пить много воды; 💧ходить в бассейн (я пока не начала 🤪) 💧заниматься йогой (я сейчас в поисках тренера 😂) 💧или ходить на тайский массаж. Это как йога для ленивых! (О, это прям моё 😂) Да, без массажа никак. Пока покормишь 150 раз на день 😂 — ни плечей, ни спины. А ещё поднять-положить — поясницы тоже нет 😂 💧просто ходить с колясочкой туда-сюда. ⠀ Кстати, поняла уже давно, у нас с подъемами и пандусами полная беда 😞 Пока потаскаешь колясочку, офигеешь и похудеешь. ⠀ Короче, хочешь похудеть? Спроси меня, как не похудеть 😂🤪❤️ Так что побуду ещё сочной, сливочной, аппетитной или какой там ещё 😂 ⠀ Всем хорошего настроения!

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

Популярні новини зараз

Анна Богдан показала "Холостяка" з голим торсом: "Багато красивої краси"

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Регіна Тодоренко втратила найріднішого чоловіка в день народження: "Спочивай з миром"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

я не поспішаю і іншим не раджу, або поспішати треба повільно. ⠀ Ось я тут подумала і вирішила, що не буду поспішати повертатися в свою звичну фізичну форму. Чому? Тому що з моменту народження Селіма пройшло всього два з половиною місяці. І ще тому, що я реально вірю, що все повернеться через 9 місяців🤪 Чому саме дев'ять, ви, напевно, здогадалися. Рівно стільки місяців тіло розтягується, готується, а потім «збирається» назад 😂 так, це абсолютно моя теорія. Звичайно, можна мати плаский живіт і ні натяку на целюліт вже через 5-6 місяців після пологів. Але навіщо? 😂😂😂 Катувати себе терміново, щоб всі сказали: "Ух, яка молодець! Тільки народила, а вже худа" 😂 По-друге, я за ГВ. І я їм, не їсти - не можу. Крапка! Я не хочу істерити з цього приводу, бігати, займатися фітнесом і т. д. Я не змогла бігати 😭біжиш з молоком-груди болить, ноги ватяні.... відчуваю дискомфорт, мені важко. ⠀ Що можна робити вже зараз: 💧пити багато води; 💧ходити в басейн (я поки не почала 🤪) 💧займатися йогою (я зараз в пошуках тренера 😂) 💧або ходити на тайський масаж. Це як йога для ледачих! (О, це прям моє 😂) так, без масажу ніяк. Поки погодуєш 150 разів на день 😂 - ні плечей, ні спини. А ще підняти-покласти-попереку теж немає 😂 💧просто ходити з візочком туди-сюди. ⠀ ДО РЕЧІ, зрозуміла вже давно, у нас з підйомами і пандусами повна біда 😞 поки потягаєш візочок, офігієш і схуднеш. ⠀ Коротше, хочеш схуднути? Запитай мене, як не схуднути ☺❤️ Так що побуду ще соковитою, вершковою, апетитною або якою там ще 😂 ⠀ Всім гарного настрою!

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.