12 жовтня о 18: 00 на СТБ телеглядачі зможуть побачити прем'єру другого сезону психологічного реаліті "Супермама". У цьому шоу мами, в світі абсолютно різні, що володіють кардинально різними поглядами на виховання дітей, поборються за титул кращої мами. А поки Ведучий проекту, головний телевізійний психолог країни Дмитро Карпачов розкрив батькам очі на те, чому діти брешуть.

Карпачов вважає, що діти говорять неправду з трьох причин. І якщо ви викрили дитину у брехні, швидше за все, це сталося по одній з них.

а) дитина хоче щось отримати, чого не отримає, якщо скаже правду;

б) дитина хоче чогось уникнути, і найчастіше це покарання.

в) Дитина хоче бути кимось, ким не є.
Карпачов також зазначив, що якщо дитина бреше, значить, говорити правду поруч з батьками для нього небезпечно.

Популярні новини зараз
Обережно перед Новим роком: як відрізнити справжню червону ікру від підробки Tayanna висловила бажання вийти швидше заміж і прилетіла до колишнього чоловіка: "Я в це не вірю" Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще

"Більшість батьків самі вчать дітей брехати, формуючи саме таке ставлення до проступків. Тому, я вважаю, якщо дитина вчинила проступок і зізнався в цьому, його не можна карати. Навпаки-варто якось заохотити за правду. Хоча, звичайно, ситуації бувають абсолютно різні", - розповідає експерт. Також, у вигляді брехні до чотирьох років можуть проявлятися фантазії дитини.

Нагадавши: без насильства і батьків. Психолог Карпачов розповів про головні табу під час сварки.

Як повідомляв портал Знай.uа, як отримати 100 тисяч гривень за чесність – українцям запропонували пройти "Детектор брехні".

Також портал Знай.uа писав, що Карпачов дав батькам важливу пораду, Остапчуку стане в нагоді точно-як сказати малятку про розлучення.