Популярна російська актриса театру і кіно Христина Асмус, яка прославилася роллю Варі в серіалі "Інтерни" і оскандалилася зйомками у фільмі "Текст", часто радує фанатів яскравими публікаціями у своєму Instagram. Цього разу дружина російського коміка Гаріка Харламова показала в соцмережі незвичайне селфі, на якому позує в компанії російського актора Олександра Петрова. А в підписі до публікації Асмус розповіла подробиці чергового скандалу.

Читайте Знай в Google News!

"Смішно як преса назвала цю новину - "Христина Асмус втратила роль у виставі" і "Олег Меньшиков позбавив Асмус ролі в театрі". А ще "Підчепивша дерматит Асмус, більше не зможе грати Офелію". Вже давно ЗМІ не викликають ніяких емоцій, крім рукалице. Але мені прикро за інших артистів. Вони що таких заголовків не заслуговують? Любимова, Колесніков, Харламов? (У нас в трупі і у виставі "Гамлет" грає артист і мій друг Єгор Харламов) прекрасний був би заголовок: "Олег Меньшиков позбавив Харламова ролі в театрі!". Ще активніше побігли б читати. А якщо серйозно - так, вчора ми закрили наш спектакль "Гамлет", який грали в @ermolova_theater 7 років. Спасибі тобі, дорогий друже і приголомшливий партнер @actorsashapetrov! Рідко, коли я зустрічаю таких же божевільних фанатів як я. Глибокий, тонкий, чуйний, невгамовний! Ми багато пройшли разом і скільки ще попереду", - написала Асмус у підписі до фото з Петровим.

View this post on Instagram

Смешно как пресса озаглавила эту новость - «Кристина Асмус потеряла роль в спектакле» и «Олег Меньшиков лишил Асмус роли в театре» 😂 А ещё «Подцепившая дерматит Асмус, больше не сможет играть Офелию» 😂😂😂 Уже давно СМИ не вызывают никаких эмоций, кроме рукалицо 🤦🏼‍♀️ Но мне обидно за других артистов. Они что таких заголовков не заслуживают?)))))) Любимова, Колесников, Харламов?)))) (У нас в труппе и в спектакле «Гамлет» играет артист и мой друг Егор Харламов) Прекрасный был бы заголовок: «Олег Меньшиков лишил Харламова роли в театре!» 😂😂😂 Ещё активней побежали бы читать 😂 А если серьезно - да, вчера мы закрыли наш спектакль «Гамлет», который играли в @ermolova_theater 7 лет 🎭 Спасибо тебе, дорогой друг и потрясающий партнёр @actorsashapetrov !! 😘 Редко когда я встречаю таких же безумных фанатов как я))) Глубокий, тонкий, слышащий, неугомонный! Мы многое прошли вместе и сколько ещё впереди ✊🏻 Спасибо любимым Агриппине Стекловой @_agrippina_ и Андрею Ильину, с которыми мы поднимали эту огромную шекспировскую машину 🙌🏻 Спасибо всем коллегам! Каждый спектакль гордилась стоять с вами на одной сцене!!! 🌟 Спасибо всем цехам!!!! Без вас не состоялся бы ни один «Гамлет»!! 💐 Громаднейшее спасибо режиссёру спектакля Валерию Саркисову, автору перевода Андрею Чернову, художнику по костюмам Андрею Климову и художнику Александру Орлову! 👏🏻 Низкий поклон семье @ermolova_theater, всей администрации и лично нашему капитану - худруку Олегу Меньшикову! ❤️ Впереди много крутых премьер!!!! 🤩Ждём вас в нашем @ermolova_theater !!

A post shared by Asmus Kristina (@asmuskristina) on

Популярні новини зараз

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.