Тарас Тополя це один із тих артистів нашої країни, хто вирішив стати на захист України після повномасштабного вторгення росії.

Як фронтмен гурту "Антитіла" вирішив йти воювати та що найжахливіше на передовій ― він розповів Григорію Решетнику на Надії Матвєєвій у рубриці "Неймовірна правда про українців" від "Все буде добре" на СТБ.

Надія Матвєєва і Григорій Решетнік, фото надано пресслужбою СТБ
Надія Матвєєва і Григорій Решетнік, фото надано пресслужбою СТБ

"У перший день повномасштабної війни ми допомогли нашим дружинам виїхати в безпечне місце з Києва. І в той же день зібралися я, Сергій Вусик, Дмитро Жолудь в місці комплектації територіальної оборони на Солом’янці", ― розповів Тарас.

Популярні новини зараз
Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Спочатку сім’я Тараса поїхала на захід України, а потім вирішили летіти до США, де живе родина Тополі. Діти сумують за татом, намагаються кожні два дні тримати зв’язок.

"Кожен по своєму розчулює, особливо Маруся. Вона швидко дорослішає. Почала говорити. Це сталося без моєї присутності. Вона спілкується зі мною, щось розповідає. Роман і Марко зробили рамки випалювачем по дереву. Я їх попросив на підтримку мого батальйону створити щось патріотичне. І вони це зробили. Я виставив у себе на сторінці, і за 12 годин їхні роботи придбали ― дітки заробили 500 доларів для ЗСУ", ― розповів співак.

Тарас Тополя, кадр з відео
Тарас Тополя, кадр з відео

За 5 місяців війни були і небезпечні події: "Ми потрапляли під обстріли, були ситуації, коли дійсно, все на межі. Але найстрашніше психологічно – коли мертвий побратим поруч, і ти не можеш йому допомогти, а мусиш евакуювати тіло та передати в морг. Наше зараз завдання ― допомогти цим сім’ям, дружинам, які залишилися без чоловіків, виховати їхніх дітей, поставити на ноги та дати освіту".

У свій день народження після обстрілу Тарас змушений був розблокувати телефон бійця, який загинув, його пальцем, і ця історія потрапила на відео.

"Так співпало, що на мій день народження ми знаходились на бойовому чергуванні, у нас були поранені та вбиті. Це потрапило у відеоролик про день народження", ― пояснив він.

Під час зустрічі з Володимиром Зеленським Тарас підтримав його, а Президент висловив свою подяку.

Нагадаємо, що лідер "Антитіл" Тарас Тополя вийшов до українців з історичною місією.

Раніше ми повідомляли, що лідер "Антитіл" Тарас Тополя, який служить у ЗСУ, показав моторошні кадри з гарячої точки.