Відома кулінар Ліза Глінська, зірка шоу "МастерШеф" розповіла про неприємну ситуацію, яка вибила її з колії та шокувала.

Глінська є засновницею та викладачкою кондитерської школи "GL", наразі вона активно розвиває свій аккаунт у Instagram, але повідомлення, яке вона отримала шокувало кулінара.

Ліза Глінська. Фото: instagram.com/lizaglinskaya/
Ліза Глінська. Фото: instagram.com/lizaglinskaya/

Сьогодні на телефон мені прислали повідомлення.. що сторінку мою викрали і якщо я не сплачу гроші, то завтра моя сторінка буде видалена.. змінена.. і все таке. (фото додала) Як вони можуть.. в такий час.. - не стримала емоцій Ліза.

Вона зізналася, що воювати з шахраями просто не має сил, але й здаватися не збирається

Популярні новини зараз
Катя Осадча показала танки, які виїхали на Майдан Незалежності: "Вже за півроку ці..." У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Як що чесно, я так втомилася.. я виснажена.. життя змінилося, бізнес розвалився.. комунікація з вами єдиний промінчик сонця. Друзі! Нікому нічого платити не буду, не буду! але якщо раптом завтра зникне моя сторіночка… шукайте мене на резервній - написала дівчина.

Ліза Глінська. Фото: instagram.com/lizaglinskaya/
Ліза Глінська. Фото: instagram.com/lizaglinskaya/

Шанувальники підтримали лізу: "Який жах((( Тримайтеся ! Все буде добре", "Хай беруть. Вас і так знайдуть", "Яка сволота. Ми вас знайдемо", "Любимо Вас! Не загубимося", - написали шанувальники Лізи.

Коментарі до посту Лізи Глінської. Фото: instagram.com/lizaglinskaya/
Коментарі до посту Лізи Глінської. Фото: instagram.com/lizaglinskaya/

Нагадаємо, ми писали, що Ліза Глінська з "МастерШеф" вперше поділилася почуттями після втрати дитини: "Життя не має сенсу, ти вмираєш...".

Як повідомляв "Знай.ua" Ілона Гвоздьова з "Танців зі зірками" згадала, як за нею бігали хвостиком: "Доросла дівчинка".

Також "Знай.ua" інформував, що "закохані" Даша Астаф'єва та Євген Клопотенко "потерлися" прямо на столі: "Стільки кайфу".