Відомий музикант, заслужений артист України та лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка, окрім іншого ще й проявляє велику активність у соцмережі Instagram, де за ним стежить трохи більше 50 тисяч людей. Наразі чоловік допомагає рідній країні у війні з росією та влаштовує благодійні концерти.

Олег Скрипка вирішив висловитися про українських співачок, які тривалий час працювали на російську аудиторію. Одна з них - Лобода, яка усвідомила свою "помилку" і зараз активно підтримує Україну, а ось Ані Лорак стала великим розчаруванням, хоча й у рф особливо не знадобилася.

Світлана Лобода, фото: Instagram
Світлана Лобода, фото: Instagram

Є інформація, що у таких як Лорак будуть забирати звання заслужених артистів країни, і Олег в інтерв'ю Аліні Доротюк заявив, що тут уже питання до держави – кому і коли давати такі нагороди. Загалом він не особливо задоволений навіть творчістю співачок.

"Я ніколи не приховував свого ставлення до попсятини, якою б мовою вони не співали і в якій би країні не виступали. Це за бабки", - сказав Скрипка.

Популярні новини зараз
Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Заготівля помідорів на зиму без консервації: простий рецепт, з яким впорається кожен за 20 хвилин Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Сі Цзіньпіня можуть випхати у відставку: політолог пояснив, що це може змінити геть усе
Показати ще

Ані Лорак, фото: Instagram
Ані Лорак, фото: Instagram

Той, кому подобається "попсятина", не має великого внутрішнього змісту, як заявив артист. З Ані Лорак все ясно, вона продажна зрадниця, але до Лободи у Скрипки є питання. Співак сумнівається у її щирості.

"Зараз громогласно їде Лобода з концертами, а вона взагалі дуже прикольна. Вона пустила потужну крокодилячу сльозу і не знаю скільки заплатила, пару тисяч гривень, якомусь дитячому будинку і поїхала турами", - заявил Олег.

Раніше ми писали про те, що Світлана Лобода зробила важливу заяву українською мовою, але не для всіх: "Найнебезпечніші хвилини"

Як повідомляв Знай.ua, Ані Лорак звернулася до українців російською мовою та отримала за місяці мовчання: "Жертва засобів контрацепції, що не спрацювали"

Також портал Знай.ua писав, що Світлана Лобода ледь не вплуталася у скандал через помилку інших, але встигла все виправити: "На свій жах...