Вже кілька місяців мільйони українців спостерігають за розвитком ситуації з Надією Дорофєєвою, Володимиром Дантесом, Михайлом та Дашею Кацуріними, які несподівано для всіх мимоволі "змінилися" партнерами.

Спочатку співачка заявила про стосунки з київським ресторатором, а потім і Даша з Вовою вирішили підігріти до себе інтерес, іноді замовляючи про дуже інтимні речі. Наприклад, якось Дантес на стендапі розповів, що йому досі нелегко, кохаючись з Кацуріною в кімнаті з її дітьми.

Дантес та Даша Кацуріна. Фото: скрін youtube
Дантес та Даша Кацуріна. Фото: скрін youtube

Нині Даша Кацуріна дала велике інтерв'ю, в якому зізналася, що заборонила дочці слухати пісні Наді Дорофєєвої у її присутності. При цьому вона дозволяє дітям спілкуватися з колишньою подругою, але не згадувати про неї. Бо дівчина досі не відійшла від зради Михайла.

Вона також розповіла, що Дантес з Дорофєєвою розійшлися ще до війни, а Кацурін повідомив про роман із Надею у той момент, поки Даша перебувала за кордоном із двома дітьми, втікши від війни.

Популярні новини зараз
31-річна дівчина зробила з себе ляльку для втіх і тепер скаржиться на осуд: "Це тіло має існувати" "Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін, фото: Instagram
Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін, фото: Instagram

"Покидьок цей Кацурін - кинути 6-місячну дитину", "На жаль, очевидно, що Даші боляче і кохання з Дантесом немає", "Боже, ну чому розлучення цих людей усіх цікавить?", - пишуть користувачі у коментарях.

Нагадаємо, Даша Кацуріна показала, як допомагає Дантесу зігрітися прохолодними осінніми вечорами: "Завжди радий"

Як повідомляв "Знай.uа", Вова Дантес привіз нову "невістку" Дашу Кацуріну до батьківського будинку, не обійшлося без драми: "Мама не хоче"

Знай.ua писав, емоційний Володимир Дантес з голим торсом "потеребив" свій інструмент: "Портакі прикрий"