Українська співачка Камалія зараз активно допомагає Україні у війні проти окупанта.

Цього разу вона розмістила у соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 230 тисяч людей, відео з вечірки в стилі 90-х. Її влаштувала Анжеліка Рудницька з командою.

Камалія. Фото: instagram.com/kamaliyaofficial/
Камалія. Фото: instagram.com/kamaliyaofficial/

А ось і відео з вечірки 90-х Анжеліко, дякую, що зібрала друзів, артистів задля високої мети (збирали на "очі" для наших хлопців ЗСУ). Наступного разу зустрінемось дуже скоро, вже у жовтні! Згадуємо минуле — захищаємо майбутнє

Камалія. Фото: instagram.com/kamaliyaofficial/
Камалія. Фото: instagram.com/kamaliyaofficial/

Популярні новини зараз
Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?" 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

У коментарі на відео Камалія сказала, що музика дає багато можливостей.

Висловлювати наші думки, наші емоції, ми можемо висловлювати нашу правду. Ми можемо докричатися, доспіватися до всіх сердець. І це моя зброя - сказала Камалія.

Анжеліка Рудницька своєю чергою розповіла, що за один лише вечір вдалося зібрати 70 тисяч грн. Вона висловила сподівання, що арт-терапія яку подарували слухачам співаки ще довго зігріватиме та дасть сил боротися та допомагати Україні.

У колонці коментарів залишили відгуки:

"Наша українська маленька чарівна принцеса", "Дякую, Камалія. Ви така трудяжка", "Разом ми сильні", "Які ви молодці", - написали шанувальники.

Коментарі. Фото: instagram.com/kamaliyaofficial/
Коментарі. Фото: instagram.com/kamaliyaofficial/

Нагадаємо, ми писали, що Камалія відірвалася на вечірці у стилі 90-х, але про хлопців із ЗСУ не забула.

Як повідомляв "Знай.ua" Камалія згадала, як обрала Захура на "тусовці" з одними чоловіками.

Також "Знай.ua" інформував, що Камалія поринула в романтику 90-х і не стримала емоцій: "Відчула себе молодою".