Надя Дорофєєва продовжує виставляти будь-які публікації, пов'язані з піснями, що нещодавно вийшли, в рамках альбому, написаного українською мовою.

Зокрема це стосується треку "Охололо". Зараз Надя трохи посмикалася під цю пісню, показавши нібито скріншот з Apple Music. Але зображення не статично, до нього додався фрагмент із невеликого відео, в якому вона, будучи в чорному костюмі, демонструє нехитрі рухи, поки співає перші рядки.

Надя Дорофєєва, фото: Instagram
Надя Дорофєєва, фото: Instagram

***

Може, це неправильно так
Коли я переступаю поріг незвіданого храму
Може, це неправильно так
Знаєш, я про все забула та загоїла рани
Ти був, як на голову лава
А став, як остуджена кава

Популярні новини зараз
ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати Як швидко знизити вологість у домівці взимку, щоб уникнути появи цвілі: дієві методи Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

***

І наголосила Надя Дорофєєва саме на останньому рядку. Хоча незрозуміло, кому адресовані ці слова. Може, Дантесу? Після того, як вони розлучилися та знайшли собі інших партнерів.

Надя Дорофєєва, фото: Instagram
Надя Дорофєєва, фото: Instagram

"Тобі так підходить червона помада", "Ще раз переконуюсь, що цей образ вау", "Дуже хочеться побачити кліп і фото по цій зйомці!", "Так це до Кацуріна все охололо чи як?", "Скільки залишилося нам чекати виходу кліпів", - пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, Надя Дорофєєва "змінила" Пивоварову, розділивши їх спільне із зеленим юнаком на очах у Горової: "Які сонечки"

Як повідомляв "Знай.uа", Надя Дорофєєва відлетіла від Кацуріна далеко-далеко, але правду не приховати: "І сміх, і сльози"

Знай.ua писав, "Дівчина в чорному" Надя Дорофєєва заспівала про охололі почуття: "Як на голову лава"