Популярна українська співачка, кума відомого виконавця Михайла Хоми (Дзідзьо), любителька різних порад та великої кількості гумору в житті Оля Цибульська, яка нещодавно міркувала зі своїм чоловіком про шкільну освіту, продовжує дивувати фанатів новинами з тихого та затишного домашнього життя.

Поки що з концертами у співачки тиша, проте зірка не марнує часу і займається своїм синочком Нестором. На цей раз Оля придбала своїй дитині цікавий альбом, давайте дізнаємося, як ця річ змусила зірку подумати про новий манікюр.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Олі Цибульській у мережі Instagram.

Stories Олі Цибульської, скріншот: Instagram
Stories Олі Цибульської, скріншот: Instagram

"Нестору сьогодні у книгарні купила альбом для друзів. Це такі анкети, які ми колись у школі заповнювали. Пам'ятаєте? Тут можна ще написати топ-секрет та видати сертифікат "від мене для тебе". На цій сторіс помітила, що час на манікюр", - розповіла Оля Цибульська.

Популярні новини зараз
Війна має закінчитися до жовтня? Відома астрологиня не потішила українців: "Ми знову матимемо повтор" Велика родина приготувала кашу на пиві і тепер поховають 9 дітей: що сталося Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій Приємний бонус до зарплати: ПриватБанк роздасть по 2000 гривень, як отримати
Показати ще

Stories Олі Цибульської, скріншот: Instagram
Stories Олі Цибульської, скріншот: Instagram

Ось такі тепер цікаві друкують усілякі альбоми, книги та зошити, а в той час, про який розповіла співачка, школярі просто розмальовували звичайний зошит із сірими аркушами - так, як підказала фантазія.

До речі, днями ще одна зірка Тіна Кароль побувала з візитом у дітей-сиріток, де отримала багато позитивних емоцій і сама заповнила анкету з питаннями. Тут співачка згадала те, про що говорила Оля Цибульська у своїй історії.

Stories Тіни Кароль, скріншот: Instagram
Stories Тіни Кароль, скріншот: Instagram

Нагадаємо, Оля Цибульська розлютилася на безвідповідальних українців, без матів не обійшлося: "Народ, бл***".

Раніше повідомлялося, Оля Цибульська довела українок до сліз віршем про любов до себе: "Так важливо для кожної".

Також, Оля Цибульська у халатику запропонувала загадати бажання на ніч: "Спробуєш?".