Популярна українська виконавиця, екссолістка гурту "Врємя і Стєкло" та колишня дружина Дантеса Надя Дорофєєва любить ділитися особистим з шанувальниками.

У її новій публікації в сторіс соцмережі Instagram, де на Надю підписано 65,3 млн шанувальників, зірка показала себе розкуйовджену та написала, як дякує всім за красу та витримку. Її пост присвячений вимкненням електроенергії в країні.

Надя Дорофєєва, фото: Instagram
Надя Дорофєєва, фото: Instagram

Надя розмістила своє фото з подякою:

Дякую, що ви такі круті та сильні. І дякую за красу, - написала співачка.

Популярні новини зараз
Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Закінчення опалювального сезону: експерт закликає робити це вже зараз Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"
Показати ще

Сторіс Наді Дорофєєвої. Фото: Instagram
Сторіс Наді Дорофєєвої. Фото: Instagram

Також вона поділилася деякими повідомленнями в дирет, які надіслали їй підписники:

"В шоці, вчора розбомбили лікарню в Вільнянська, де я народилася і половина моїх родичів. А в мене якраз вчора був день народження. Усіх лікарів знаємо особито, не можна в це повірити", "Вони нас ніколи не зламають", "У Івано-Франківську добу не було ні світла, ні зв'язку, ні інтернету, зараз тільки на хвильку вдалося зловити зв'язок", "28 годин без світла, тепла і води, але нічого, вистоїмо", "Виїхали у центр, щоб хоча б підзарядити телефони, вдома ні світла, ні води".

Сторіс Наді Дорофєєвої. Фото: Instagram
Сторіс Наді Дорофєєвої. Фото: Instagram

Нагадаємо, ми писали, що Надя Дорофєєва намекалася з яскравою подружкою, що аж Вова Дантес захотів: "Виїжджаю, залиште трохи"

Як повідомляв "Знай.ua" Надя Дорофєєва за 2 роки створила сім'ю, але не з Дантесом та Кацуріним: "На жаль".

Також "Знай.ua" інформував, що зарядку робимо? Сонна Надя Дорофєєва не встигла розплющити оченята, а вже треба роздягатися